En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Eczanede Satılan En İyi Geciktirici Krem Çeşitleri ve Markaları

Geciktirici ürünler arasında bulunan geciktirici krem normalinden daha geç boşalmak amacıyla kullanılan geciktiriciler arasında yer alır. Geciktirici krem erken boşalma sorunu olan erkeklerin daha sıklıkla kullandığı, ancak normal sürede boşalan erkeklerin de daha geç boşalmak için tercih ettiği bir cinsel sağlık ürünüdür. Geciktiren krem olarak da bilinen bu ürün ülkemizde uzun yıllardır kullanılmaktadır.Geciktirici kremler penis bölgesine sürülerek uygulanmaktadır. Penise uygulandıktan 20 – 30 dakika sonra etkisini gösteren geciktirici krem ilişkiye girmeden önce penis mutlaka yıkanarak temizlenmelidir. 20 ila 40 dakika arasında geciktirme sağlayan eczanelerde satılan geciktirici krem kolay kullanımı ve etkisi nedeniyle erkekler arasında tercih edilmekte ve sıklıkla kullanılmaktadır.

Geciktirici Krem Çeşitleri

Çağımız iletişim ve teknoloji çağı. Teknoloji sayesinde artık gitmek istediğimiz bir yere çok kısa bir sürede gidebiliyoruz. Ulaşmak istediğimiz hedeflere varmakta çok kısa sürebiliyor. Cinsel hayatımızda ise bu durum çok farklı işliyor. Ulaşmak istediğimiz yer cinsel doyum noktası olduğu için ne kadar geç ulaşırsak o derece başarılı oluyoruz. Kadınlar bu konuda erkeklere göre çok daha şanslı. Çünkü cinsel ilişki sırasında orgazm olmaları çok uzun sürebiliyor. Erkeklerde ise bu süre çok daha kısa olabiliyor. Bu süreyi dengelemek için kullanabileceğimiz ürünlerin başında da geciktirici kremler geliyor. Cinsel ilişkiden kısa bir süre önce kullanılan geciktirici kremler tatmin edici bir gecikme sağlayabiliyor. Bu da kadın ve erkek arasında gerçekleşen cinsel ilişkide maksimum haz ve mutluluğu sağlayabiliyor.

Geciktirici Kremlerin Kullanımı ve faydaları

Geciktirici kremler cinsel ilişkiden yaklaşık 20-25 dakika önce penis ve tercihen testislere yedirerek sürülür. Sürülen bölgedeki kasları gevşeterek damarlara daha fazla kan gitmesi sağlanır. Bu da ilişki süresini 3-4 katına çıkarabilir. Bu sayede erkeğin partneriyle birlikte boşalabilmesi sağlandığı için çok daha kaliteli bir cinsel ilişki yaşanmış olur. Birçok erkeğin sorunu olan erken boşalmanın sona ermesiyle birlikte mutluluk daha da artar. Ayrıca geciktirici kremlerle partnerinize aynı gecede defalarca orgazm yaşatabilirsiniz.

Geciktirici Kremleri nereden satın alabilirim?

Bu ürünleri güvenilir cinsel sağlık ürünleri internette satış yapan eczanelerden güvenle temin edebilirsiniz. Ürünler evinize yada işyerinize kapalı ve gizlilik kuralları çerçevesinde ulaştırılabilir.

En İyi Geciktirici Krem

Günümüzde cinsel ilişkilerin kısa sürede sonuçlanması, alınan zevkin az olmasına neden olmaktadır.  Cinsel ilişkilerin erken sonlanmasının temel nedeni ise erkeklerde bulunan erken boşalma sorunudur. Erken boşalma sorunu olan kişiler, partnerleriyle birlikte olduklarında sadece kendilerini mutlu edebilirler, karşısındakine istenileni veremezler. Böyle bir durumda, karşı tarafın cinsel ilişkiye bir daha yanaşmaması söz konusudur.

Sağlık Bakanlığı onaylı geciktirici kremler ile erken boşalma devri sona eriyor. Bu harika ve tamamen doğal ilaç sayesinde, partnerinizi de doyuma ulaştırabileceksiniz. Boşalma süresini de bir saate kadar uzatabiliyor. Eskiden 5-10 dakikada sonlanan birliktelik, geciktirici kremler ile bir saate kadar yükselecek. Bu da alacağınız hazzın çok daha fazla olmasına yol açacak.

Erken boşalma sizin hayatınızda büyük bir problemse ve hatta bu problem yüzünden cinsel birliktelikleriniz sekteye uğramaya başladıysa sizin için oldukça zor anlar yaşanıyor demektir. Çünkü erken boşalma bayanların hiç tasvip etmedikleri bir durumdur. Nedeni ise erken boşalan bir erkek bayanların tam olarak orgazm yaşayabilmelerini sağlayamaz. Orgazm olamayan bir bayan içinde cinsel ilişkinin pek anlamı kalmaz. Aynı şekilde bir erkekte erken boşalma olduğu için tam anlamıyla zevk alamaz. Dolayısı ile kesinlikle bu sorunun çözüme kavuşturulması gerekir. Bu çözüm ise sadece cinsel destek ürünlerinde mevcuttur.

Erken boşalmayı önleyebilmek için başvuracağınız en başarılı yöntemlerden biri geciktirici kremlerdir. Geciktirici kremler erkeklerin bu ciddi sorunlarına çok kısa sürede sadece dakikalar içerisinde yanıt verebilir. Üstelik ergonomik bir yapıya sahip olduğu için onları dilediniz yere yanınızda taşıyabilirsiniz. Ani bir gereksinim de direkt olarak penisinize uygulayarak keyfinize bakabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun Geciktirici ürünler sitemizde mevcuttur. Dilerseniz sitemize girebilir ve buradaki çeşitlerden dilediğinizi seçebilirsiniz. Aldığınız hizmetten de gördüğünüz etkiden de çok memnun kalacaksınız.

Boşalmayı Geciktirici Kremler

Boşalmayı geciktirici kremler alternatif geciktiriciler arasında sıklıkla kullanılmaktadır. Erkeklerin partnerlerinden gizli kullandığı ürünler arasında sprey ve hap daha yüksek satış grafiklerine ulaşıyor. Ancak çiftlerin birlikte sorunlarını konuşması sonucunda bulduğu çözümlerden biri de kremler oluyor. Bu bağlamda uygulanışı esnasında yaşanan sıcak dakikalar harika bir gecenin başlangıcı olarak düşünüldüğünden bu şekilde bir sonuca varabildiğimizi belirtmek gerekiyor.

Diğer geciktirici ürünlere kıyasla aynı etkileri yaratan formülüyle geciktirici kremler penise el yordamıyla uygulanıyor. Bu yüzden de erkekler genelde partnerlerinin uygulamasından son derece keyif alıyor. Uygulamanın ardından da kısa bir süre içerisinde etkileri gözlemlenmeye başlıyor. İşte bu noktada bitmeyen bir gecenin başladığını belirtmek gerekiyor.

Boşalmaya Karşı Geciktirici Krem Kullanımı

Boşalmayı geciktiren krem satın almak için cinsel sağlık sitelerinde çok sayıda alternatifle karşılaşabilirsiniz. Özellikle günümüz cinsel ürün çeşitliliği her geçen gün artarak devam etmektedir. Bu yüzden de ciddi bir alışveriş patlaması yaşanmaktadır. Marka ve miktar bazında farklılık gösteren geciktirici kremler fiyat yönünden de bu kriterlere bağlı olarak farklılık gösterebilir.

Erken boşalmaya karşı krem kullanmak çiftlerin vazgeçilmez bir fantezisi olarak değerlendirildiğinden dolayı asla bitmeyecek bir arz talep durumu mevcut. Diğer geciktiriciler gibi erken boşalmaya karşı olan ürünler kadar boşalma süresini uzatıcı etkisiyle de kullanıma uygundur. Ortalama olarak erkeğin orgazm süresini 4 ile 6 kat arası geciktirmektedir.

Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp