En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Kayganlaştırıcı Jeller ve Kremler

Kayganlaştırıcılar hem erkeklerde hemde bayanlarda kullanılan oldukça büyük özelliklere sahip mükemmel cinsel destek ürünlerinden biridir. Bir çok işlevi vardır. bunlardan biri kayganlığı artırmasıdır. Diğeri ise afrodizyak etkisi ile cinsel isteği de artırmasıdır. Bu sayede hem kayganlık hemde yoğun zevkler bu ürün ile sizlere dahil olabiliyor. Ayrıca vajinal kuruluk tedavisinde en tercih edilen çözümlerden biridir. Bayanların sıkça yaşadıkları sorunlardan biri olan vajina kuruluğu problemi için mükemmel çözüm standartları oluşturur. Sadece saniyeler içerisinde bu sorunu yenmeye olanak tanır. Meyve aromalı veya sade çeşitleri sizlere sunulan kaydırıcılar aynı zamanda yenilebilir özelliklere de sahiptir. Yenilebilir kayganlaştırıcılardan kullanarak mükemmel cinsel aktivitelerde bulunabilirsiniz. Bu size her açıdan güzel imkanlar sağlayacaktır. Sitemiz aracılığı ile ilişkilerinizde maksimum zevk almanızı sağlayacak kayganlaştırıcı jel ve kayganlaştırıcı kremleri satın alabilirsiniz.

Vajinal kuruluk cinsellik yönünden aktif olan her kadında her zaman ortaya çıkmasa da görülebilmektedir. Vajinal kuruluk yaşanma ihtimali yüksek olan bir problemdir ve vajinal kuruluk esnasında zevk almak için yapılan cinsel birleşme tamamen acıya dönüşebilmektedir.

Kadınların vücudunda cinsel etkileşim sonucunda bir takım değişiklik görülmektedir. Göğüs uçlarının büyümesi, kızarma, nefes alış verişlerinin hızlanması, klitoriste şişme bu belirtilerden bazılarıdır. Ayrıca vajina cinsel uyarı sonrasında bir takım değişikliklere uğramaktadır. Bu değişiklikler arasında vajinanın bir miktar uzaması ve duvarlarda salgı oluşumunun başlaması yer almaktadır. Bu salgı oluşumu her ne kadar terlemeye benziyor olsa da farklılıklar göstermektedir. Bu sıvı içerisinde AIDS hastalığının bulaşmasına neden olan HIV virüsü dahil bir çok virüs bulunabilmektedir. Bu nedenle korunarak cinsel birleşme son derece önemlidir.

Bazen kadının cinsel anlamda yeterince uyarılamamasından veya psikolojik nedenlerden dolayı vajina duvarının salgılaması gereken sıvı salgılanamamaktadır. Bu gibi durumlarda da cinsel birleşme ıstırap halini almaktadır. İşte böyle anlarda çiftin yardımına kayganlaştırıcılar koşmaktadır. Nadiren de olsa doğum kontrol haplarının da neden olduğu kuruluğun önüne geçebilmek ve sağlıklı, zevkli bir cinsel birleşme yaşayabilmek için kayganlaştırıcılar tercih edilmelidir. Sorunun genelde yaşanıyor olmasından dolayı kayganlaştırıcıları kolaylıkla temin edebilirsiniz. Piyasada çok farklı çeşitlerde bulunan kayganlaştırıcıları cinsel arzularınıza, ihtiyaçlarınıza göre seçebilir herhangi olumsuz bir etki olmadan rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kayganlaştırıcılar sayesinde cinsellikte sorun olarak gördüğünüz bir takım şeylerin aslında sorun olmadığını göreceksiniz.

Kayganlaştırıcılar

Cinsel ilişkiyi daha hızlı ve zevkli hale getiren kayganlaştırıcı ürünleri ele aldığımız bu kategorimizde birbirinden farklı özellik ve yapıda kayganlaştırıcı ürün listelenmektedir. Kayganlaştırıcılar cinsel ilişkinin yardımcısı görevini üstlenen cinsel sağlık ürünleridir. İlişkinin hem daha zevkli hem de kadınlar açısından daha ağrısız bir şekilde geçmesini sağlarlar. Hem erkek hem de kadın için daha memnun edici bir cinsel ilişki olmasını sağlayan kayganlaştırıcıların kullanımı son derece basittir. Penis yüzeyine ince bir katman halinde sürülerek kullanılan kayganlaştırıcılar, arzu edenler direk olarak vajinaya sürmek sureti ile de kullanabilirler. Cinsel ilişkide kayganlaştırıcı kullanımı için belli bir kullanım miktarı belirtmek doğru değildir. Daha çok çiftlerin kendi belirleyecekleri oranda kullandıkları kayganlaştırıcı miktarı, aşırıya kaçmamak sureti ile ihtiyaç duyulan miktar dahilinde kullanılmalıdır.
Sitemizde krem ya da jel formatında üretilmiş olmak üzere iki farklı çeşitte bulabileceğiniz kayganlaştırıcılar, ilişkide daha uzun süre kayganlık sağlanması ve ilişkinin daha kolay bir hale gelmesi amacı ile üretilmiştir. İlişkiyi çok daha şehvetli hale getiren kayganlaştırıcılar, çiftlere birçok yönden avantaj sağlar. Özellikle de kadınların vajina kuruluğu probleminde vazgeçilmez bir çözüm yöntemi olan kayganlaştırıcılar, cinsel ilişkiden alınan haz ve mutluluğun daha yoğun düzeylerde yaşanmasını sağlar.

Kayganlaştırıcılar Ne İşe Yarar?

Kayganlaştırıcı kullanmak özellikle anal cinsel birliktelik yapmak isteyen çiftler tarafından kaçınılmaz tercih olmaktadır. Çünkü anal cinsel ilişkide vajina kadar kaygan bir ortam olmadığı için hem ağrılı ve sancılı bir ilişki hem de zorlamalar yaşanabilir. Bu zorlamalar ise zamanla çift taraflı olmak üzere tahrişlere yol açabilir. İşte bu noktada kayganlaştırıcılar ne işe yarar sorusu aslında anlam kazanabiliyor.

Daha kolay bir cinsel birliktelik yaşantısı sürebilmek için genelde anal cinsel ilişki için tercih edilse de her zaman bu fantezi için kullanılmaz. Bazı kadınlarda yaşanan cinsel rahatsızlıklar arasında vajinal kuruluk gözlemlenebiliyor. Dolayısıyla bu durum penisin yeteri kadar kaygan bir zeminde gidip gelmesine mani oluyor. Alınabilecek zevki azalttığı gibi zararlı vajina dokusu dökülmelerine sebep olabiliyor.

Kayganlaştırıcılar Nasıl Kullanılır?

Kayganlaştırıcı ne işe yarar konusuna açıklık getirdikten sonra nasıl kullanılacağına da değinmekte fayda var. Genelde penis dokusuna uygun olarak hazırlanan bu ürünler krem, jel ve sprey seçenekleriyle sunulur. Ürünler ereksiyon halindeki penisin üzerine sürülür. Böylece penisin üzerinde adeta kılıf gibi kaygan bir madde olmuş olur.

Bu ilişkiye girileceği anda vajinaya ya da anal cinsel ilişki için uygun konuma sürülmesini de mümkün kılar. Çift taraflı olarak daha kaygan bir birleşme mümkün kılınmış olur. Hem daha rahat hem de daha keyifli bir cinsel ilişki deneyimi için kullanılabilir. Dolayısıyla kayganlaştırıcılar ne işe yarar sorusu için cinsel ilişkinin en önemli unsurları arasında bulunduğunu belirtmek mümkündür.

Kayganlaştırıcı cinsel destek ürünlerinin faydaları;

Cinsel ilişkide meydana gelen sürtünme hızını azaltır ve cinsel ilişkinin haz dolu olmasını sağlar.
Kadınların sıklıkla karşılaştığı bir problem olan vajina kuruluğu için tedavi edici bir görev üstlenir.
Vajina kuruluğundan ötürü kadınların cinsel ilişkiden acı ya da ağrı duyma hissini en aza indirger.
Prezervatifin yırtılma riskinin önüne geçer.

Sitemizde listelenmiş olan kayganlaştırıcıların sağlık üzerinde herhangi tehdit edici bir unsuru yoktur. Bugüne kadar herhangi bir yan etkisi ile karşılaşmadığımız kayganlaştırıcılar, daha önce de belirttiğimiz gibi cinsel ilişkiden uzun süreli zevk almak adına üretilmiş, son derece zararsız cinsel sağlık ürünleridir. Sitemizde görmüş olduğunuz kayganlaştırıcılar da dahil bütün ürünler, sağlık bakanlığı onaylı kayganlaştırıcılar ürünlerden oluşmaktadır. Aynı zamanda her biri yasal izin onayından da geçmiş olan cinsel sağlık ürünlerimizi gönül rahatlığı kullanabilirsiniz.

Kayganlaştırıcıların Faydaları

Kayganlaştırıcılar, yaşanan cinsel birleşmelerde ortaya çıkan acı ve tahriş gibi olumsuz durumları ortadan kaldırmaktadır. Yan etkileri bulunmayan bu ürünler, çiftlerin rahatlıkla kullanabileceği kayganlaştırıcı ürünler arasında yer almaktadır.

Su bazlı kayganlaştırıcıların faydaları nelerdir?

Kayganlaştırıcı ürünler, yaşanan vajinal kurulukların kolayca ortadan kalkmasını  sağlamakta ve kadınların cinsel birleşme sırasında acı çekmesine engel olmaktadır. Kadınlar birtakım nedenlerde dolayı vajinal kuruluk gibi istenmeyen durumlar ile karşı karşıya kalmaktadır. Ortaya çıkan bu durum cinsel birleşme esnasında penisin vajina içerisinde kaymasını engellemekte ve kadınların acı çekmesine neden olmaktadır. Bunun yanında erkeğinde penisinde tahrişin medyana geldiğini söylemekte mümkündür.

Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp