En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Eros Geciktiricili Mendil 4’lü

Eros Geciktirici Krem 4’lü Nedir? Ne İşe Yarar?

Erken boşalma cinsel aktivite de erkeklerin en büyük problemlerinin başında gelip cinsel hayatı olumsuz yönde etkilemektedir. Erkeklere özel olarak üretilen ve erken boşalma problemlerini gideren kaldıran eros 4’lü geciktirici jel krem pratik ve kolay taşınabilir şekilde tasarlanmıştır. Pratik olup yanınızda taşıyabilirsiniz.

Eros 4’lü Geciktirici Krem kaybettiğiniz öz güveninizi ortadan kaldırarak daha uzun soluklu bir cinsel birliktelik yaşamanızı sağlayacak. Bu kremin herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır ve her erkek gönül rahatlığı ile kullanabilir.

Eros cream gel tamamen doğal olan bu ürün herhangi bir tahrişe de neden olmaz. Daha kusursuz ve haz dolu cinsel birliktelik için bu mucizevi geciktirici krem ile uzun soluklu bir cinsel hayata sahip olabilirsiniz.

Eros 4’lü Geciktirici Krem Nasıl Kullanılır?

Eros geciktirici krem cinsel ilişkiden hemen önce kullanılır. Cinsel ilişkiden hemen önce kullanılan geciktirici krem kısa sürede etkisini göstermektedir.  Eros geciktirici krem sertleşmiş peniste kullanılır ve penisin her yerine sürülerek kullanılan ürünlerdir. Tek kullanımlık paketin tamamını penise uygulama yapınız.

Eros geciktirici krem kullanımdan 15 ila 20 dakika sonra cinsel aktivite yapılabilir.  Etkisi ortalama olarak 30 ila 45 dakika geciktirme yaparak maksimum cinsel hazzı sağlar.

Eros 4’lü Geciktirici Krem Etkileri

  • 45 Dakikaya kadar gecikme sağlar.
  • Erkeğin öz güvenini kazandırır.
  • Erken boşalma sorunlarını giderir.
  • Bayanlarda tam tatmin olmayı sağlar.
  • Erken boşalma sorunları nedeniyle sarsılan cinsel yaşamı yeniden renklendirir.

Eros 4’lü Geciktirici Krem Satış

Eros geciktirici krem sipariş vermek için sitemizden sipariş ver butonuna tıklamak yeterlidir. Orjinal 4 lü eros geciktirici krem satış sitesi olarak müşteri memnuniyeti esas alıyoruz.

Eros 4’lü Geciktirici Yorumları

Eros geciktirici krem fiyatları eczane ve cinsel içerikli ürünlerin satışını yapan firmalarda değişkenlik göstermektedir. Firmamız eros geciktirici krem fiyatları ve eros krem fiyatları bakımından çeşitli kampanya ve fırsatlar düzenleyerek uygun fiyatlar ile siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Satışını yaptığımız eros 4’lü geciktirici krem ürünlerimiz tamamen orijinal ve bandrollü olarak sizlere sunulmakla beraber aynı zamanda faturalı bir şekilde teslim edilmektedir.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp