En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Proloonging Geciktirici Krem

Doc Johnson Proloonging Geciktirici Krem

Orjinal Doc Johnson Proloonging Geciktirici krem erken boşalma problemleri yaşayan erkekler için özel olarak geliştirilmiş bir geciktirici krem ürünüdür. Proloonging krem 56 ml.
olup ortalama 60 defa kullanıma sahiptir. Kokusuz olup karşı cinse rahatsızlık vermez. Aynı zamanda cilt dostu olup erkek ve bayan cinsel bölgelerinde kesinlikle yan etkiye neden olmaz.

Proloonging Geciktirici Krem Nasıl Kullanılır?

Cinsel aktiviteden en az 20-30 dakika önce penis ereksiyon halinde olsun veya olmasın nohut büyüklüğünde kremi penise masaj yaparak uygulayın. Krem penis tarafından tamamen emildikten 20 dakika sonra cinsel aktivite de bulunabilirsiniz. Ön sevişmeyi uzun tuttuğunuz zaman ürün etkisini daha iyi gösterecektir.

Proloonging Geciktirici krem prezervatif ile tam olarak uyumludur. Oral ilişki tercih edilecek ise, ilişki öncesi penis yıkanabilir. Penis yıkandığı zaman etkisinde herhangi bir kaybolma olmayacaktır. Fakat ürünün rengi ve tadı olmadığından dolayı, penis yıkanmasa bile sorun teşkil etmeyecektir.

Tek sefer kullandığınız zaman gece boyunca etkisi azalarak devam edeceğinden dolayı, gece içerisinde tek sefer kullanım yeterli gelecektir. Daha fazla kullanım tavsiye edilmez.

  • Tahriş olmuş cilt, sivilceler, uçuklar ve açık yaralar üzerinde kullanmayınız.
  • Aşırı derecede sürmeyiniz, çok az bir miktar yeterli olacaktır.
  • Oda sıcaklığında saklayınız.
  • Bitmiş tüpleri ateşe atmayınız ve çocuklardan uzak tutunuz.

Proloonging Geciktirici Krem İçeriği

Proloonging Geciktirici Krem içeriği bitkisel olup kimyasal barındırmaz ve cilt dostudur.

  • Proloonging İçeriği
  • Disodium edta,
  • Sodium pca,
  • Ethoxydig alycol,
  • Cannabis sativa seed extract,
  • Diazolidinyl urea.

Proloonging Delay Krem Nedir Ne işe yarar?

Proloonging Delay Krem boşalma problemleri yaşayan erkekler için laboratuarlarda geliştirilerek yüzlerce erkek üzerinde denenmiş ve başarılı sonuçlar almıştır. Eğer erken boşalıp cinsel aktivite esnasında partnerinize cinsel haz veremiyorsanız bu ürün işinizi görecektir. Proloonging Geciktirici krem ile bayanlara orgazm keyfi yaşatabilirsiniz. Erkeğin imzası bıraktığı izdir. Mutlu bir cinsel yaşam partnerinizi size daha da aşık eder.

Proloonging Geciktirici Krem Yorumları

Proloonging Geciktirici krem kullanıcı yorumları bu ürünü ilk kez kullanmayı düşünen erkekler tarafından merak edilmektedir. Proloonging Geciktirici krem kullanan erkekler son derece memnuniyetlerini bildirmektedirler. Pek çok erkek gizlilik nedeniyle Proloonging Geciktirici krem yorum yazmak yerine bunu satıcı veya tedarikçi firmalar ile paylaşmaktadır.

Proloonging Geciktirici Krem Satış

Proloonging Geciktirici krem sipariş vermek için web sitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir. En iyi kaliteli geciktirici krem olarak proloonging krem önerilmektedir. Doc Johnson Proloonging Delay ithal bir üründür.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp