En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Nely8 Geciktirici Krem

Nely8 Long Time – Nely8 Geciktirici Krem

Nely8 Long Time Krem geciktirici erkeklerin güvenli bir şekilde kullanımı için formüle edilmiş ve içeriğinde aynı zamanda güçlü bir ereksiyona yardımcı bileşenler bulunan etkili bir geciktirici kremdir. En etkili geciktirici kremler arasında ilk sıralarda bulunan Nely8 Long Time Krem, cinsel hayattaki problemlerden kurtulmak için yardımcı ürün olarak kullanılır ve cinsel ilişki süresini arttırmanıza yardım eder.

Nely8 Geciktirici Krem Kullanımı

Nely8 geciktirici krem kullanımı , oldukça kolay olan bir üründür. Nely8 geciktirici krem, cinsel ilişkiden ortalama 15 dakika önce penis tamamen ereksiyon halindeyken kullanılmaktadır. Bir miktar krem, penisin uç kısmına sürülür. Hafif şekilde masaj yapılarak krem, cinsel organa yedirilir. Kremin kullanılmasından hemen sonra penis, titiz bir şekilde hijyenik bezle silinmeli ya da yıkanmalıdır. Temizleme işleminden sonra cinsel ilişkiye girilebilir.

Nely8 Geciktirici Kremin Etki Süresi

Kremin etkisi ortalama 1 ile 1,5 saat kadar sürmektedir. Bu süreden sonra yavaş bir şekilde etkisini kaybetmeye başlar.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp