En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Vigrande 100 Mg 4 Tablet Sertleştirici Ereksiyon Hapı

Vigrande 100 Mg Ne için Kullanılır?

Sildenafil, vücuttaki belirli bir enzimi (fosfodiesteraz-PDE5) bloke ederek erkek cinsel sertleşme problemlerini (iktidarsızlık veya erektil disfonksiyon) tedavi etmek için kullanılır. Cinsel uyarım ile birlikte, içeriğindeki sildenafil maddesi ereksiyon sağlar ve için penise kan akışını hızlandırır. Vigrande en belirgin özelliği penisi sertleştirmesi ve bu sertliği uzun zaman boyunca korumasıdır. Vigrande 100 mg sertleştirici ilaç özelliği dışında aynı zamanda bir geciktiricidir.

Vigrande 100 Mg Nasıl Kullanılır?

Erkeklerin en büyük sorunu haline gelen ereksiyon ve sertleşme sorunları vigrande ile tamamen ortadan kalkacak. Vigrande hapı kullanımı oldukça basit ve kolay olduğundan dolayı ilişkilerinizi istediğiniz seviyede yönlendirmek tamamen sizlere kalacaktır.  Vigrande 100 mg cinsel ilişkiden 1 saat önce bol su ile içilmemelidir. Viagra 1 gün içerisinde 1 tabletten fazla kullanmamalısınız.

Vigrande 100 Mg Alkol İle Kullanılır mı?

Vigrande alkol ile kullanımı etkiyi düşürecektir, uzmanlar alkol ile vigrande hap kullanımını önermez. Vigrande kullanımdan ortalama yarım saat sonra tam olarak etkisini göstermeye başlar.

Vigrande 100 Mg Satış

Vigrande 100 mg eczane ve internetten vigrande 100 mg sipariş verilebilir. Eczanelerden de satın alabilirsiniz. Vigrande 100 mg kullanıcı yorumları bakımından erkeklerin beğenerek kullandığı bir sertleştirici haptır. Vigrande yorumları genelde olumludur.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp