En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Ferrari 130 Mg Sildenafil 6 Tablet Sertleştirici Hap

Ferrari 130 Mg Nedir? Ne İşe Yarar?

Cinsel birleşmede  sertleşme probleminiz varsa eşiniz ya partneriniz bundan dolayı size karşı çok soğuk davranıyor ise hemen ferrari 130 mg sipariş vererek gücünüze güç katarak şaşırtma zamanıdır.

Ferrari 130 mg mavi adıyla kullanıcılar tarafından bilinir. Ferrari 130 mg fiyatı olarak uygun ve kalitelidir. Ferrari cinsel hap mavi web sitemizden sipariş verebilirsiniz.

Ferrari 130 mg Erkekler için Cinsel istek Artırıcı Ereksiyon Ve Geciktirici Özelliği Sahip Hap Ferrari 130 mg erkeklere özel üretilmiş 130 mg doz istek artırıcı, sertleştirici ve ereksiyon süresini artıran ve erken boşalma konusunda geciktirici özelliğe sahip bir cinsel sağlık ürünüdür. Vigra muadili olan Ferrari 130 mg cinsel enerji ve istek sağlama özelliği ile cinsel ilişki sayısını ve süresini artırmaya yarayan bir hap olarak son zamanlarda çok tercih edilen cinsel istek artırıcılar arasında sağlam bir yer edinmiştir. Dikleştirici özelliğine sahip olan bu ürünümüz özellikle yorgunluk ve stres yüzünden cinsel fonksiyon bozukluğu yaşayan erkek kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir.

Ferrari 130 mg İçeriği

Birçok cinsel istek artırıcı ürünler içerisinde güvenirliği kanıtlanmış olan sildenafil citrate etken maddesi bulunur.

Ferrari Sildenafil Citrate Tablet Kullanımı

Güçlü içeriği sayesinde cinsel ilişkiden 30 dakika önce alınması uygundur ve ortalama 8 ile 10 saat arasında bünye farklılıkları göz önünde bulundurulmak şartı ile etki süresine sahiptir. Günde 1 tabletten yani bir dozdan fazla kullanılması sağlığınız açısından sakıncalıdır.

Ferrari 130 mg Kimler Tarafından Kullanılmaz

Ferrari sildenafil citrate; Kalp, şeker, tansiyon, böbrek ve karaciğer yetmezliği çeken kişiler tarafından doktor tavsiyesi ile kullanılmalıdır.

Ferrari 130 mg Yararları

Ferrari 130 mg ile cinsel ilişki sürenizin daha uzun ve zevkli olmasını sağlarsınız. Gecikme sorunu olanların ihtiyaç duydukları zamanı size fazlasıyla sağlar, Daha dik ve sert bir ereksiyon sağlama özelliğine sahiptir.

FERRARİ 130 MG SİLDENAFİL NASIL KULLANILIR

Ferrari 130 ereksiyon tableti kullanımı çok basittir. Cinsel ilişkinizden 40-45 dakika önce bol su ile kullanmanız gerekmektedir. Bu süre zarfında etkilerini tamamen alabilirsiniz. İçerisinde sildenafil madde bulunduğu için oldukça etkilidir günde sadece bir kez kullanılmalıdır.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp