En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Cobra 120 mg Sildenafil Tablet

Cobra 120 mg Nedir? Ne işe yarar?

Zaman zaman ereksiyon veya erken boşalma yaşayan çok sayıda erkek vardır. Bu, sinir bozucu ve üzücü olabilir. Cobra hap kullanımı, erkeklerde sertleşme sorunlarını gidererek kan damarlarının genişlemesine neden olur. Cobra 120 mg tablet erkeklerin doğrudan kullanımı için tasarlanmıştır. Prestijli bir marka adı altında satılan sildenafil adı verilen aktif bir bileşen içerir. Diğer sertleştirici haplardan daha daha ucuzdur ve Viagra ile tam olarak aynı etkiye sahiptir.

Cobra 120 mg nasıl kullanılır?

Cobra 120 tablet cinsel aktiviteden bir saat önce yakınlık işleminden önce almaları önerilir. Kullanımdan 1 saat sonra ereksiyon sağlayabileceğiniz kesindir.

Cobra 120 mg Nasıl Etki eder?

Sildenafil maddesi, bu tablette, penise kan akışını teşvik eden ve erkeklerin ereksiyon elde etmesini daha iyi hale getiren bazı kan damarlarının genişlemesini sağlayan aktif bileşenlerden biridir.

Cobra 120mg sipariş

Web sitemizden kolayca cobra 120 mg hap sipariş edebilirsiniz. Bu erektil hapların önemli yan etkileri olmayan aynı aktif maddelerden oluşur.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp