En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Lifta 5 Mg 28 Tablet Fiyatı Eczane Satışı

Lifta 5 mg 28 Tablet Nedir? Ne İşe Yarar?

Lifta 5 mg 28 Tablet Tadalafil, erkeklerde erektil disfonksiyon (ED) sertleşme problemleri ve iktidarsızlık tedavisinde kullanılan bir ilaçtır. Lifta 5 mg Oral tablet olarak gelir. Lifta 5 mg 28 Tablet günlük tedavi amacıyla kullanılmaktadır. Aynı zamanda prostat büyümesi tedavisinde de kullanılmaktadır. Lifta 5 mg, PDE5 inhibitörünün bir türevidir ve “Tadalafil” aktif maddesini içerir. Lifta 5 mg 28 Tablet bir erkeğin cinsel aktivite için ereksiyon olabilmesi için penise kan akışını iyileştirir. Lifta 5 mg hap sertleşme sorunlarında tedavi edicidir.

Lifta 5 mg 28 Tablet Etkileri

  • Ereksiyonu sağlar.
  • Penis sertliğinin korunmasına yardımcı olur.
  • Birden çok cinsel aktiviteyi sağlar.
  • Erken boşalmayı tedavi eder.
  • Erkeğin kendine olan güvenini yeniden kazandırır.

Lifta 5 mg 28 Tablet Nasıl Kullanılır?

Önerilen Lifta 5 mg‘dır, cinsel aktiviteden en az 30 dakika önce bol su alınmalıdır. Cialis’i günde bir kez alın ve önerilen dozu aşmayın. Lifta 5 mg hapı her gün aynı saatte alın. Lifta 5 mg 28 Tablet etkili olması için cinsel uyarım (ön sevişme) gereklidir. Hiç ilaç almıyormuş gibi cinsel uyarımla birlikte maksimum sertleşme sağlanacaktır.

Lifta 5 mg 28 film tableti devlet karşılıyor mu?

Lifta 5 mg 28 Film Tablet vb ereksiyon sağlayıcı sertleştirici haplara maalesef devlet tarafından ödeme yapılmamaktadır.

Lifta 5 mg 28 Tablet Kullanıcı Yorumları

Lifta 5 mg sertleştirici hap kullanan erkekler sertleşme sorunlarının düzelmeye başladığını ifade etmektedir. Lifta 5 mg 28 tablet kullanıcı yorumları erkeklerin memnuniyetlerini gözler önüne sermektedir.

Lifta 5 mg ne kadar süre kullanılmalı?

Lifta 5 mg ereksiyon sağlayıcı hap erkeklerde sertleşme sorunlarında günlük kullanıma uygundur. Lifta 5 mg doktorunuzun size belirttiği kullanım reçetesine göre alınmalıdır. Lifta 5 mg kullanım süresi doktor bilgisinde olmalıdır.

Lifta 5 mg 28 Tablet Satın Al

Lifta 5 mg 28 tablet satın almak oldukça kolaydır. Çevrenizde bulunan eczaneler de ve online internet eczanelerinden lifta 5 mg 28 tablet sipariş verebilirsiniz.

Lifta 5 mg 28 Tablet Fiyatı 2023

Lifta 5 mg eczane fiyatı 2023 yılında değişiklik göstermektedir. Ecza depoları tarafından açıklanan ve 1 Ocak 2023 tarihinden itibaren geçerli olacak lifta 5 mg 28 Tablet eczane fiyat listesi şu şekildedir;

İlaç Adı Kutu Adeti Eczane Fiyatı
Lifta 5 mg 28 Tablet 1 549,00 TL
Lifta 5 mg 28 Tablet 2 999,00 TL
Lifta 5 mg 28 Tablet 3 1349,00 TL
Lifta 5 mg 28 Tablet 4 1649,00 TL

Yukarıdaki tabloda da yer aldığı üzere birden çok lifta 5 mg satın aldığınızda kampanyalı fiyatlardan yararlanacağınızı hatırlatmak isteriz. Lifta 5 mg fiyatı eczanelerde yüksek seyretmektedir. En uygun kampanyalı lifta 5 mg 28 tablet fiyat olarak sitemizde yer almaktadır.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp