En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Jeligra 50 mg Oral Jel

JELIGRA 50 mg Şase Nedir ve Ne için kullanılır?

JELİGRA fosfodiesteraz tip 5 inhibitörleri adı verilen bir ilaç grubuna dahil olan sildenafil maddesini içerir. Penisteki kan damarlarının gevşemesine yardımcı olarak cinsel uyarı sırasında kanın penise akımını sağlamak suretiyle etki gösterir.
JELİGRA 50 mg sildenafil; pembe renkli, çilek aromalı jel içeren 4 adet alüminyum-PE folyo saşe içerisinde sunulmaktadır.
JELİGRA yetişkin erkeklerde sadece cinsel yoldan uyarılma durumunda doğal yolla sertleşme (ereksiyon) oluşmasına yardım eder. Sertleşme sorununuz yoksa JELİGRA kullanmamalısınız. Sertleşme sorunu, bir erkekte cinsel aktivite için gerekli, penis sertleşmesinin sağlanamaması veya sertliğin korunamamasıdır. JELİGRA kadınların kullanımı için değildir.

JELIGRA 50 mg Nasıl Kullanılır?

  • JELİGRA, sadece ağız yolu ile kullanım içindir.
  • JELİGRA’yı cinsel aktiviteden yaklaşık bir saat önce almalısınız.
  • JELİGRA 50 mg oral jel içeren saşenin içerisinde bulunan oral jeli saşeden çıkardıktan hemen sonra su ile veya susuz alınız.
    JELİGRA’yı her zaman doktorunuzun size önerdiği şekliyle kullanınız.
  • JELİGRA günde bir defadan fazla kullanılmamalıdır.
  • JELİGRA’nın önerilen günlük maksimum dozu 100 mg’dır.

JELIGRA 50 mg Satış

Sitemizden Jeligra 50 mg sipariş verebilirsiniz. JELİGRA 50 mg yorumlar bakımından erkeklerin kullanımdan sonra etkisinden memnun kaldığı ilaçlardan birisidir. Jeligra 50 mg ne işe yarar diye sorarsanız jeligra 50 mg erkeklerde sertleşme sorunda kullanılan ilaçlardan birisidir. JELIGRA 50 mg fiyat bakımından ereksiyon sorunlarında kullanılan en uygun ilaçlardan birisidir.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp