En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Jeligra 100 Mg Oral Jel Cinsel Güç Arttırıcı

Jeligra 100 mg Oral Jel İçeren Şase

Jeligra 100 mg Oral Jel erektil disfonksiyon (ED) sertleşme sorunları tedavisinde etkili ilaçlardan biridir. 100 mg sildenafil sitrat aktif bileşenine sahiptir. Erkekler de sertleşme problemlerine çözüm olarak geliştirilen ilaçlardan birisidir. Ülkemizde eczaneler de satılmaktadır.

Jeligra 100 mg Nasıl Etkili Olur?

Sıvı bir Jel jöle olması nedeniyle, diğer erektil disfonksiyon haplarından daha hızlı etkili olur. Bu ilaç, penise giden kan damarlarına kan akışını artıran ve daha sert ve daha uzun ereksiyon sağlayan cGMP tip 5 enzimlerini inhibe ederek etki eder. 10 ila 15 dakika içinde etkisini gösterir.  Jeligra 100 mg kaç saat etkili olur diye soruyorsanız 5 ila 6 saat etkisi sürer.

Jeligra 100 mg Nasıl Kullanılır?

Jeligra 100mg kullanımı çok kolaydır, sadece poşeti ağzınıza sıkın ve kaşık üzerine dökün ve yutun. Jeligra jölesinin kolay tüketim özelliği nedeniyle, 10 dakika içinde etkisini göstermeye başlar ve daha sert ve daha cesur ereksiyon sağlar. Günde bir adetten fazla kullanılması önerilmez.

Jeligra 100 mg Satış

Sitemizden Jeligra 100 mg Oral Jel sipariş verebilirsiniz. JELİGRA 100 mg yorumlar bakımından erkeklerin son derece kullanımından memnun kaldığı ilaçlardan birisidir. JELIGRA 100 mg etki süresi 5-6 saat arasında kişiye göre değişim göstermektedir. JELIGRA 100 mg fiyat bakımından diğer ereksiyon ilaçlara göre uygundur.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp