En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Combo 100 Mg 4 Tablet Sertleşme Ereksiyon İlacı

Combo 100 Mg 4 Tablet Ne İşe Yarar?

COMBO 100 mg sildenafil maddesi içeren, mavi, bir yüzü çentikli, oblong tablet olarak 4 ve 8 tablet içeren blister ambalajlar halinde satılmaktadır. Combo penisteki kan damarlarının gevşemesine yardımcı olarak cinsel uyarı sırasında kanın penise akışını artırarak sertleşmeye yardımcı olur. COMBO cinsel aktivite öncesi uyarılmanız durumunuzda sertleşme (ereksiyon) oluşturmasına yardımcı olur.

Combo 100 mg Nasıl Kullanılır?

  • COMBO kadınların kullanımına uygun değildir.
  • COMBO hapı cinsel aktiviteden yaklaşık bir saat önce bütün tableti bir bardak su ile yutmalısınız.
  • Kalp hastalarının doktor izni olmadan kullanması önerilmez.

Combo 100 mg Etkisi

Combo 100 mg etkisi kaç saat sürer sürer en çok merak edilen konulardan birisidir. COMBO hap etkisi ortalama olarak 4-6 saat aralığında sürmektedir. Ereksiyon ve sertleşme sorunları yaşayan erkekler için kullanıma uygun bir combo sertleştirici  ilaçtır. Veya birden çok cinsel aktivitede bulunmak isteyen erkekler için takviye ilaçtır.

Combo Kullanıcı Yorumları

COMBO 100 mg 4 tablet kullanıcı yorumları sertleştirici hap sipariş vermek isteyen erkekler tarafından merak edilmektedir. Combo eczane sertleştirici hap satın alan erkekler tarafından tekrar satın alacağını ifade etmiştir. Combo tablet yorumları 5 yıldızlı bir üründür.

Combo 100 mg Satış

COMBO 100 mg 4 tablet satışı eczane ve online eczane sitelerinde satışı yapılmaktadır. Orjinal eczane combo 100 mg sipariş vermek için sitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir. Sertleştirici COMBO ilaç fiyat olarak diğer sertleşmeye yardımcı ilaçlarla eşdeğerdir. Combo 100 mg nerede satılır diye düşünmenize gerek yok. Combo 100 mg eczaneler ve online cinsel sağlık ürünleri satan web sitelerinden tedarik edebilirsiniz. COMBO 100 mg fiyat olarak diğer sertleştirici haplar ile eşdeğer olup hemen hemen aynı fiyatla satılmaktadır.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp