En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Scorpion 100 Tablet Sertleştirici Hap

Scorpion 100 Tablet Ne İşe Yarar?

Scorpion 100 tablet, erkek gücü ve ereksiyonu iyileştirmek için doğal bir tamamlayıcıdır ve yatakta daha iyi performans göstermenize yardımcı olur. Tek bir hapın etkisi beklediğinizden daha uzun sürer. Güçlü etkisi ile yatakta erkek özgüvenini artırır! Haplar daha güçlü bir ereksiyona yardımcı olur, penisin kalınlığını ve dayanıklılığı artırır. Cinsel aktivitede sonunda yaşayacağınız yoğun cinsel haz ve bayanlarda orgazmlardır. Scorpion 100 cinsel uyarıcı ve sertleştirici hapı sitemizden satın alabilirsiniz.

Scorpion 100, fosfodiesteraz 5 (PDE5) inhibitörleri adı verilen bir ilaç grubuna ait bir cinsel uyarıcıdır . PDE5’i engelleyerek çalışır. PDE5 engellendiğinde, vücudunuz daha fazla GMP üretir. Ve daha döngüsel GMP’ye sahip olduğunuzda, penisinizdeki kan damarları ve kaslar gevşer. Bu, daha fazla kanla dolmasına izin verir.

Scorpion 100, web sitemizde bulacağınız ve erken boşalmayı önlemeye yardımcı olan cinsel aktiviteyi uyaran en iyi ürünlerden biridir. Ürün, paket üzerinde tasvir edilen sarı akrep ile ayırt edilir.

Scorpion 100 6 Tablet İçeriği

Scorpion 100; Sildenafil 130 mg ve Tadanafil 25 mg ürün içeriğinde aktif maddeler tadalafil ve sildenafildir. Tadanafil, ereksiyon problemlerini tedavi etmek için kullanılır. Kavernöz dokunun kanla dolmasını uyarır.

Sildenafil, kan damarlarının kaslarını gevşetir ve vücudun belirli bölgelerine kan akışını artırır. Bu, penise daha fazla kan ulaşması için harika bir yoldur. Sildenafilin süresi ve etki şekli önceki ürüne benzer. Bu iki bileşenin kombinasyonu, güçlü bir cinsel uyarıcı oluşturur.

Scorpion 100 Tablet Nasıl Kullanılır?

Tek başına alım, ereksiyona neden olmak için yeterli değildir. Scorpion 100 etkili olması için cinsel olarak uyarılmanız gerekir. Scorpion hapı kullanıldıktan 30 ila 60 dakika sonra etkisini gösterir. Cinsel aktiviteden en az 30 dakika önce kullanılmalıdır. Günde sadece bir defa kullanılması gerekir.

Scorpion 100 sertleştirici, su ile yutulan haptır. Yemekle birlikte veya yemeksiz alınabilir.

Scorpion 100 tablet 24 saate kadar etkilidir. Bu süre içerisinde penis sertleşmesi sorunları yaşamadan defalarca cinsel birlikteliğe izin verir.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp