En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Lifta 20 Mg 4 Tablet Tadalafil Sertleştirici Hap

Lifta 20 Mg 4 Film Tablet Nedir? Ne İşe Yarar?

Lifta 20 mg 4 tablet tadalafil sertleştirici ve performans artıcı haptır. 36 saate kadar etkili olan bu ürün ülkemizde üroloji doktorlarının hastalarına önerdiği ve reçeteye yazdığı ilaçlardan birisidir. Cinsel isteksizlik ve sertleşme sorunlarını gidererek 36 saate kadar ereksiyon sağlar.

Liftanın en belirgin işlevi, tıpta erektil disfonksiyon adı verilen sorunu yani sertleşme sorununu düzenli kullanımda ortadan kaldırmaktadır. Lifta ilacının ana etken maddesi tadalafil olan 20 mg erkekler için kullanımı uygun iktidarsızlık ve sertleşme sorunları tedavisi ilacıdır.

Lifta 20 Mg Sipariş

Lifta 20 mg satın almak için sitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir. Lifta 20 mg orjinal kapıda ödeme ile adresinize gönderilir.

Lifta yan etkileri nelerdir?

Lifta yan etkileri nelerdir ve kimlere tavsiye edilmez diye merak ediyorsanız liftanın yan etkileri aşağıda verilmiştir.

Liftanın alkolle beraber kullanılması tavsiye edilmemektedir.
Lifta, cinsel ilişki sonrası baş ağrısı ve dönmesi, mide bulantısı, bulanık görme, eklem ağrıları gibi sorunlara yol açabilmektedir.
Lifta günlük 20 mg üzerinde kullanıldığında da yan etkileri artabilir veya şiddetlenebilir.
Lifta, 18 yaşından küçüklere tavsiye edilmemektedir.
Lifta; kalp hastaları, böbrek ve karaciğer yetmezliği tedavisi görenler, yüksek tansiyon hastaları için tehlike arz edebilmektedir. Bu yüzden bu risk grupları düşük doz kullanmalı veya dikkatli olmalıdırlar.
Lifta, Görme sorunları olanlar için de tavsiye edilmemektedir. Bunun yanında eğer bel ağrılarınız varsa lifta sonrası kullanımda kısa süreli ağrıları şiddetli bir şekilde yaşayabilirsiniz.

Lifta 20 Mg Satış Yerleri

Lifta 20 mg eczaneler de ve bu eczane lere bağlı olarak çalışan orjinal ürün satışı yapan online eczane satış noktaların da satışı yapılan bir ürün olur sitemiz de en ucuz lifta fiyatları ile kampanyalı sipariş verme imkanı sunulmaktadır.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp