En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Ağrıdin Krem

Ağrıdin Krem Nedir? Ne İşe Yarar?

Rahatlatıcı Masaj Kremi Arnica Ağrıdin Krem 150g doğal ve bitkisel bir üründür. Ağrıdin krem uygulandıktan birkaç dakika sonra kaslardaki tüm ağrıyı ve acıyı mucizevi bir şekilde yok eder. Yağsız ve hızlı emilir bir pomat krem olan bu ürün, vücuda enerji ve canlılık kazandırır. Kas gerginliğini ve kas ağrılarını iyileştirir. Ağrıdin Krem çok güçlü bir lokal ağrı kesici ve kas gevşetici kremdir.  Arnica Ağrıdin Krem kas ve eklem ağrılarını iyileştirmeye yönelik olarak üretilmiştir. Ağrıdin Krem artrit ağrıları, kas gerilmeleri, eklem ve kas ağrılarını birkaç dakika içinde yok eder. El ağrıları, kol ağrıları, diz ağrıları, ayak ağrıları, artrit ağrıları, bel ağrıları, sırt ağrıları, omuz ağrıları ve bacak ağrılarında ağrıdin kremi rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Ağrıdin Krem Etkileri

  • Kas ağrılarını giderir.
  • Ağrılara bağlı acıyı yok eder.
  • Hızlı emilir kısa sürede etkisini gösterir.
  • Yapışmaz yağsızdır.
  • Eklem ağrılarını giderir.
  • Burkulma ağrılarını giderir.
  • Ezilme ağrılarını giderir.
  • Boyun tutulması boyun ağrılarını giderir.
  • Bel fıtığı ağrılarını giderir.
  • Omuz ağrılarının giderilmesini sağlar.

Ağrıdin Krem Nasıl Kullanılır?

Ağrıdin kremi kullanmadan önce ellerinizi yıkamalısınız. Ardından ağrının olduğu bölgeye kremden sürün ve bölgeye en az 5 dakika masaj yaparak uygulayın. Daha sonra kremi sürdüğünüz bölgenin üzerine bir havlu kapatın. Ağrı hissi mucizevi bir şekilde kaybolacak rahatlama hissini yaşayacaksınız.

Agridin Kremin İçeriği

Ağrıdin Krem içinde biberiye yağı, portakal yağı, kafur yağı, glucosamine HCl, MSM, magnezyum sülfat, şeytan pençesi, aloe vera jel, aynı sefa yağı, balmumu, E vitamini, mentol, Boswellia-Serrata, arnica yağı, lavanta yağı, civanperçemi, zerdeçal ve chrondroitin adlı maddeler vardır.

Ağrıdin Krem Kullanıcı Yorumları

Agridin krem yorumları bu ürünü satın almak isteyen herkesin merak ettiği konulardan birisidir. Agridin krem kullananlar bu kremi tam bir mucize olarak nitelendirmektedirler.

Ağrıdin Krem Satın Al

Arnica Ağrıdin Krem sipariş vermek için sitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir. Ağrı kesici krem eczane ve internet üzerinden kolayca satın alınabilir.

Ağrıdin Krem Fiyatları

Ağrı kesici krem eczane fiyatları biraz yüksek seyredebilir. Bu yüzden internetten ağrıdin krem satın almanız önerilir. Ağrı kesici krem fiyatı diğer kozmetik ürünlerine göre eşdeğerdir.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp