En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Kafur Ağacı Kremi

Kafur Krem Nedir?

Her kış hasta olup vücudunuzun ağrımasından şikayetçi iseniz bu ürün tam size göre. Kafur ağacının yapraklarından, gövde kabuğundan ve odununda bulunan yağ hücreleri ile elde edilmiş %100 doğal bir kremdir.
Kafur Krem günün yorucu kısmında veya hastalıkta meydana gelen kas kasılmasının gidermeye yardımcı bir üründür. Kullanımı çok basittir, ağrı olan bölgeye kremi sürüyorsunuz ve ağrınız hafiflemiş oluyor. Sürülen bölgeye hareket kolaylığı sağlar ve hareket kısıtlılığını engeller. Ruhsal ve bedensel rahatlama sağlar.

Baş, göz, burun, kulak, ense, dirsek, kol, el, el parmaklarında ve el bileğinde, göğüs kafesinde, miğde de ayak tırnaklarında, kemik gibi sert ve yumuşak dokularda oluşmuş kas rahatsızlıklarını kısa süreli masaj yaparak uygulandığında rahatlama hissi etkisi gösterir.

Kafur Kremi Nasıl Kullanılır?

Kafur kreminin emilimi çok hızlı olduğu için etkisi kısa zamanda kendisini göstermektedir. Cilt üzerinde kayganlık vererek cildi yumuşatıp nemlenmesini ve rahatlamayı sağlar.

Baş, göz, kulak, burun, ense, dirsek, kol, el, el bileği, el parmaklarında, göğüs kafesi, karın, mide, kasık araları, kalça, diz, bacak, ayak bileği, ayak topuğu, ayak parmakları, ayakaltları, ayak tırnakları, kemik gibi yumuşak ve sert dokularda oluşmuş veya oluşabilecek kas rahatsızlıkları, kısa süreli masaj yaparak uygulandığında rahatlama hissi etkisi göstermektedir.

Rahatlatıcı ve sakinleştirici etkisi ile kişinin kendini daha iyi hissetmesini, kişinin yaşam kalitesinin arttırarak psikolojik destek ve uygulandığı bölgede termal etki göstererek ısınma etkisi sağlar.

KULLANIMI: Günlük olarak masaj yaparak uygulanmaktadır. Sıcak havlu ile sarılır. 1-2 saat sonra sıcak su ile yıkanarak temizlenir.

Kafur masaj kremi haricen kullanılır ve ağrıyan bölgeye sürülür. % 100 doğal bir üründür.

Kafur Krem Etkileri

 • Kas ağrılarını (spor sonrası,ağır kaldırma sonrası gibi oluşan) giderir.
 • Tutulmalar ve burkulmalar gibi durumlarda oldukça etkilidir.
 • Osteoartrit ağrılarını dindirir.
 • Boyun ve Sırt ağrılarını hızlı bir şekilde giderir.
 • Siğiller ve uçuklar gibi virüs nedenli bazı deri hastalıklarının tedavisinde kullanılır.
 • Hemoroid tedavisinde rahatlatıcı ve ağrı giderici olarak etkilidir.
 • Antipruritik etkisi sayesinde kaşıntıyı gideririr.
 • Sürüldüğü bölgedeki kan akışını ve dolaşımı hızlandırır.
 • Kulak ağrılarını hafifletmek için topikal olarak (etkilenen bölgenin üzerine) kullanılır.
 • Serinletici ve tonik etkisi vardır.
 • Stresin giderilmesini sağlar.
 • Aknede, yanıklarda yağlı ciltlerde derideki ülseratif yaralarda kaslardaki gerilimin giderilerek derinin yumuşamasında kullanılmaktadır.

Kafur Krem Faydaları;

Eskiden kalp ve kan dolaşımı rahatsızlıkları öksürük, üşütme, bronşit ve balgama karşı kulllanılmıştır. Şuanda buna ilavetten iltihapları önleyici özelliğinden dolayı romatizma, kas ağrıları, burkulma gibi birçok sorunun devasıdır.

 • Kan dolaşımını düzenler.
 • Serinletici ve tonik etkisi vardır.
 • Boyun ve sırt ağrıları için oldukça faydalıdır.
 • Stresin giderilmesini sağlar.
 • Safra taşlarının tedavisinde kulllanılır.
 • Aknede, yanıklarda yağlı ciltlerde derideki yaralarda kulllanılır.

Kafur Merhem

Herkesin vücudunda çeşitli nedenlerden dolayı kas ağrıları meydana gelmektedir. Bu ağrıların hafifletilmesi ve dinmesi adına birçok destekleyici ürün üretilmiştir. Yoğun bir iş temposunda veya düzensiz yapılan spordan kaynaklanan ağrılar oluşabilir. Bu ağrılar bazen insanların hayatlarını kâbusa çevirebilmektedir. Böyle bir sıkıntı ile karşılaşıldığında Kafur kremini kullanmaya başlayabilirsiniz. Aynı şekilde sürekli masa başında oturmaktan dolayı oluşan bel, boyun, sırt ağrılarına yol açabilir. Kesinlikle bu tip rahatsızlıklarda uzman hekime başvurmak önceliğiniz olmalıdır. Buna alternatif olarak Kafur ağacı krem de ağrıları hafiflemesinde etkili olacaktır.

Kafur Krem uzak doğuda yetişen Kafur ağacından elde edilir. Kafur ağacının boyu 50 metreye kadar uzayabilir. Yaz kış yaprak dökmeyen bir yapıya sahiptir. Ülkemizde yetişmeyen bu ağaçtan alınan Kafur özü ve yağı ile oluşturulur. Kafur ağacı ülkemizde yetişmediğinden dolayı aktarlarda bulunması zordur. Kafur Kremi masaj yapılarak ağrılı bölgeye sürülür. Sürüldükten sonra sıcak havlu veya streç film ile sarılır 1-2 saat sonra sıcak su ile temizlenir. Düzenli yapılması sonucunda ağrıyan bölgede rahatlama hissedebilirsiniz. Bu ürünü Vücudunuzun tamamında kullanabileceğiniz bir üründür. Tamamen doğal olan Orjinal kafur krem hiçbir katkı maddesi bulundurmaz. Bu nedenle herhangi bir yan etkiyle karşılaşılmaz. Cilt hastalığı olan insanların kullanmadan önce bir hekime başvurmaları tavsiye edilir. Hamilelerin ve 18 yaşını doldurmamış kişilerin kullanması tavsiye edilmez. Kafur kullanıcı yorumları da mükemmel izlenim almaktadır. Kafur krem eczanelerde var mı? diye soracak olursanız; kafur ağacı kremi bazı eczanelerde satılmaktadır. Daha çok internet üzerinden satışı vardır.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp