En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Vagifirming Daraltıcı Krem

Vagifirming Krem Nedir ? Ne İşe Yarar?

Vagifirming krem bayanlar için özel olarak üretilen ve bitkisel bir yapıda genital bölge (vajina) sıkılaştırıcı ve bakım kremidir. Genital bölge kasları normal doğum, cinsel aktivite sıklığı, ilerleyen yaş ve genetik yapıdan kaynaklı genişleyebilmektedir. Vajina kaslarının gevşemesi cinsel aktivite de kadın ve erkeğin haz almasını engelleyen önemli bir faktördür.  Vajina genişlemesi nedeniyle hem kadın hem erkeğin cinsel ilişkiden aldığı haz en aza inmekte ve kadının ilişkiden kaçınmasına sebep olmaktadır. Günümüzde vajina daraltıcı sıkılaştırıcı operasyonlar yapılmakta fakat bu operasyonlar hem çok maliyetlidir hem de bayanlarda mahremiyet gizliliği kaygısı yaşatmaktadır. Vagifirming Krem vajina ameliyatlarına gerek duymadan vajinayı sıkılaşır ve cinsel ilişkiden aldığınız haz aynı oranda artar. Vagifirming vajina daraltıcı krem kullanıldıktan 20 dakika sonra etkisini gösterir ve vajinayı daraltır.

Tüm bayanların hiç bir zararı olmadığından dolayı gönül rahatlığıyla kullanabileceği Vagifirming Krem %100 etkiye sahiptir.

Vagifirming Krem Faydaları

  • Vajina Sıkılaştırıcıdır.
  • Genital Bölgeyi Mantara Karşı Koruyucu Etkisi Vardır.
  • Vajinada Oluşan Kokuyu Yok Eder.
  • Cinsel aktiviteden alınan hazzı maksimum artırır.
  • 22 Saate kadar etkilidir.
  • Vajina daraltma ameliyatlarına ve operasyonlarına gerek kalmadan kendi kendine uygulama yapabilir.
  • Vajina genişliği nedeniyle cinsen aktiviteden kaçınan erkeği tekrar çekici hale getirir.

Vagifirming Krem Nasıl Kullanılır ?

Vagifirming Kremi kullanmak oldukça kolaydır.  Vagifirming Krem cinsel aktiviteden yarım saat önce kullanmak gerekmektedir. Cinsel ilişkiye girmeden yarım saat önce nohut büyüklüğünde krem alınarak, vajinanın yan duvarlarına masaj yaparak sürmelisiniz. 20 dakika içerisinde etkisini göstermeye başlar ve vajinanın daraldığını hissetmeye başlayacaksınız.

Vagifirming Krem Fiyatları Ne Kadar?

Vajina daraltıcı ve sıkılaştırıcı orjinal vagifirming krem fiyatı genelde uygundur. Vagifirming krem fiyatı hakkında bilgi almak için sitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir.

Vagifirming Krem Yorumları

Vagifirming Krem yorumları olarak; Vagifirming sıkılaştırıcı krem yorumlar, Vagifirming krem kullanan bayanlar bu üründen memnuniyetini dile getirmiştir. Vagifirming Krem satın alan bayanlar tekrar Vagifirming Krem sipariş vereceğini ifade etmektedir.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp