En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

ViaGel Silver Krem Penis Büyütme Kremi

ViaGel Penis Büyütücü Krem Erkeklere özel genital bölge penis kremidir. Penis ve çevresine hafif masaj yaparak uygulayın. Penis Pompaları ile kullanılması tavsiye edilir. İçerisinde insan sağlığına olumsuz etki edecek herhangi kimyasal bir ham madde kesinlikle bulunmaz.

ViaGel Krem Nedir?

Amerika’dan ithal olarak ülkemize getirilen ve uzun yıllardır satışı gerçekleştirilen ViaGel, son derece etkili bir penis büyütücü üründür. Yalnızca ülkemizde değil aynı zamanda dünyanın bir çok ülkesinde de kendini kanıtlamış olan bu krem, %100 doğal içeriğe sahiptir.

ViaGel Penis Kremi Nasıl Kullanılır?

İlk olarak penis ıslak mendil yada su ile temizlenir. Penis iyicene temizlendikten sonra ViaGel penis kreminin pompasına basılarak nohut tanesi kadar bir krem miktarı, penisin üst ve alt bölgesine sürülerek masaj yoluyla her tarafına yayılır. Sürüldükten sonra aradan en az 1 saat sonra penis yıkanabilir veya temizlenebilir.

ViaGel penis büyütücü kremin etkileri ve özellikleri

Bu kremin geliştirilmesindeki en temel amaç penis büyümesine ve kalınlaşmasına katkıda bulunmak olsa da, başkaca etkileri de olan bir kremdir. Genel özelliklerini ve diğer etkilerini sıralamak gerekirse;

  • 3 ay süreyle düzenli bir şekilde uygulandığında, penis boyunu 3-7 cm arasında büyütmektedir.
  • 3 ay sonunda büyüme sağladığı gibi, penis kalınlığında da %10-20 oranlarında bir artış meydana getirmektedir.
  • Cinsel isteğin artmasını sağlar.
  • Cinsel performansta belirgin bir artış meydana getirir.
  • Sertleşme/ereksiyon sorunları olanların bu sorunlarına da çözüm sağlar.
  • Erken boşalma sorunu olan kişilerin cinsel ilişki sırasında boşalmalarını geciktirir ve daha uzun bir birliktelik sağlar.
  • Penis eğriliğinin tedavisinde de büyük katkı sağlar.
  • Cinsel isteksizlik olmadan ve sertleşme sorunu yaşamadan, aynı gece birden fazla cinsel ilişkiye imkan sağlar.

Tüm bu özellikleri ve etkileri itibariyle, ViaGel penis büyütücü krem ülkemizde neden bu kadar çok tercih edildiğini anlayabilirsiniz.


Viagel Krem Nasıl Kullanılır, Viagel krem ne işe yarar, Viagel Krem Yorumları, Viagel ne işe yarar, Viagel Nedir, Viagel Silver Nasıl Kullanılır, Viagel Silver Nedir ne işe yarar, ViaGel Silver Yorumlar

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp