En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Hot XXL Penis Büyütücü Krem

Hot XXL Krem Ne İşe Yarar?

Hot XXL Penis Büyütme Kremi (50 ml), cinsel organlara kan akışını artırarak hacmini arttırır ve daha uzun ereksiyon sağlar. Besleyici ve yenileyici özelliklere sahiptir. Krem, uzun süreli kullanımda kalıcı sonuçları garanti eder. Hot XXL , Viagra ilacının alternatifi olarak kabul edilen gücü arttırmak için bir kremdir. Bu krem ​​klinik denemelere gönderilmiş ve faydaları laboratuar testlerinde kanıtlanmıştır. Erkeklerin yaklaşık yüzde 50’si penisini büyütmek istiyor. Bazıları için yeterince büyük değilken, erkeklerin kendilerine göre, penim bilinç altlarında psikolojik engeller oluşturuyor, benlik saygısını düşürüyor ve partnerlerin aktif cinsel yaşamına engel oluyor.

Hot XXL piyasadaki görünümü erkekler için gerçek bir atılım olduğu ortaya çıkan bir krem. Krem, penisin uzunluğunu ve kalınlığını orijinal halinin yaklaşık yüzde 100’üne çıkarmaya yardımcı olur. Bu kremi kullanan erkekler sertleşmede artış hissederler, ereksiyonlarının uzadığını söylüyor.

Hot XXL Krem Nasıl Kullanılır?

Uygulama: Penis cildinin kuruluğuna bağlı olarak bir nohut tanesi kadar kremi tüm uzunluğu boyunca iyice masajlanmalıdır. Kalıcı bir sonuç elde etmek için işlem banyodan sonra günlük olarak tekrarlanmalıdır (Önerilen süre 3 ay).

  • Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutun.
  • Gözlerle veya tahriş olmuş cilt ile temasından kaçının.
  • Serin ve kuru bir yerde saklayın.
  • Güneş ışığından koruyun.

Hot XXL Krem İçeriği

Aqua, Cetearyl Isononanoate, Cetearyl Alcohol, Cetyl Palmitate, Glycerin, Ceteareth-20, Dimethicone, Simondsia Chinensis Oil, Phenoxyethanol, Tocopherol Acetate, Hexylene Glycol, Panthenol, Allantoin, Methylparaben, Ginkseglycooba, Zencefil Propilen glikol, Aloe Barbadensis, Sorbitol, Butilparaben, Etilparaben, İzobutilparaben, Propilparaben, Dekstrin, Sükroz, Üre, Alanin, Aspartik Asit, Glutamik Asit.

Hot XXL krem ​​nasıl çalışır?

Kremin böyle bir etkinliğinin sırrı, dokulara anında nüfuz eden ve böylece genital organın hücrelerinin bölünmesini aktive edebilen aktif bileşenleridir. Hot XXL krem libidoyu artırabilir ve böylece penisteki kan dolaşımını iyileştirebilir: penis sıkı, daha büyük ve daha esnektir. Bu çare cinselliği etkilerken ereksiyonları arttırır ve cinsel ilişki arasındaki iyileşme süresini kısaltır. Sonuç olarak, Hot XXL krem kullanan erkekler cinsel yaşam memnuniyetlerinde yaklaşık yüzde 38’lik bir artış olduğunu fark ettiler. Kremi yaklaşık altı ay boyunca uygulayan erkeklerin yaklaşık yüzde 90’ı önemli ölçüde penislerinde büyüme olduğunu söyledi. Hot XXL kullanımından sonra  partnerle cinsel ilişkinin kalitesi ve büyümüş bir penisten, memnuniyet duygusu olumlu bir etkiye sahip.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp