En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Musele Bayan Azdırıcı Damla

Musele 20 ml Bayan İstek Artırıcı Damla

Musele Bayan Azdırıcı Damla kadınların cinsel isteksizlik problemlerini gidererek daha zevkli cinsel birlikteliklerin başlamasına yardımcı olur.

Musele Damla Ne İşe Yarar?

Bayanlardaki libido seviyesi, erkeklere göre daha hızlı değildir. Ancak cinsel aktiviteden aldıkları haz çok yüksektir. Bu nedenle cinsel aktiviteden önce yaşanabilecek olan isteksizliklere karşı mutlaka Musele damla tercih edilmelidir. Günümüzdeki kullanılan en etkili bayan azdırıcı damlalar arasında yer alan Musele, uygun fiyatlarla satılmaktadır. Herhangi bir yan etkisi olmayıp cinsel isteksizlik problemleri yaşayan bayanların kullanımına uygundur. Musele damla ne işe yarar sorusuna burada cevap vermiş olduk.

Musele Bayan İstek Artırıcı Damla Nasıl Kullanılır?

  • Her ihtiyaç duyulduğunda asitsiz ve alkolsüz (örnek: çay, kahve, meyve suyu, su) bir içeceğin içerisine 5-7 damla damlatılarak tüketilmesi tavsiye edilir.
  • Eğer bayan kendisi kullanacaksa direk dil altına 5-7 damla damlatması yeterli olacaktır.
  • Musele damla kullanımı günde bir defa tavsiye edilmektedir.
  • Cinsel aktivite planlamasından en az 30 dakika önce kullanılması tavsiye edilir.

Musele Damla İçeriği

Tamamen bitkisel içeriklerden oluşan Musele’de bitki karışımları, Askorbik Asit, L-Arjinin, koruyucular ve deiyonize su bulunmaktadır. Musele içeriğinde neler var sorusuna sitemizde cevap bulabilirsiniz.

  • Deiyonize Su
  • L-Arjinin
  • Askorbik Asit

Bitkisel gıda takviyesi olarak kullanılan Musele bayan istek artırıcı damlanın içeriğindeki maddeler herhangi bir yan etkiye neden olmamaktadır.

Musele Damla Yorumları

Musele bayan azdırıcı damla yorumları, Musele bayan istek artırıcı damla kullanıcı yorumları, Musele Damla Bayan Cinsel İstek Arttırıcı yorumlar, Musele damla eczane yorum bu ürünü satın almak isteyen erkekler ve kadınlar tarafından merak edilmektedir. Musele bayan istek artırıcı damla kullanan bayanlar arasında yapılan araştırmalar neticesinde bu ürünü satın alan bayanlar ikinci defa sipariş vereceğini ifade etmişlerdir. Partnerine musele bayan istek artırıcı damla satın alıp kullanan erkekler de bu ürünün bayanlarda istek artırdığını belirterek memnuniyetini dile getirmiştir.

Musele Damla Satış

Musele bayan istek artırıcı damla sipariş vermek için sitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir. Musele damla satış fiyatları oldukça uygundur. Daima orjinal musele damla sipariş vermek için sitemiz hizmetinizdedir.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp