En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Hot V-Activ Bayan Uyarıcı

Hot V-Activ Bayan Uyarıcı Nedir?

Hot V-Activ bayanlarda uyarıcı olarak üretilmiştir. Kadınlar için uyarıcı klitoral krem. Bu krem, uyarıcı bir etki sağlar ve sizi ekstra hassas kılar. Bu sizi daha da heyecanlandırır ve samimi anların keyfini daha da fazla çıkarırsınız. Sadece birkaç fıs V-ACTIV Stimulations Spray WOMAN ile dış labia ve klitorisi tamamen nemlendirin ve etkisini göstermesine izin verin. Klitorisin hassasiyetini arttırır Canlandırır ve sayede cinsel olarak isteği artırır.

Hot V-Activ İçeriği

Propilen glikol, alkol denat., Aroma, laureth-9, aqua, pantenol, vanilil butil eter, rosmarinus officinalis (biberiye) yaprak yağı, aloe barbadensis yaprağı ekstresi, eugenia caryophyllus yaprak yağı, cinnamomum zeylanicum yaprak yağı, öjenol, limonen, linalool

Hot V-Activ Bayan Uyarıcı Nasıl Kullanılır?

Bayan azdırıcı sprey, HOT V-Activ Uyarıcı Spreyi cinsel bölgenin dış dudaklarına ve klitoris üzerine tamamen ıslatacak şekilde birkaç kez püskürtün. Cinsel aktiviteden önce sprayin deri tarafından iyice emilmesini bekleyin.

  • Yetişkinler içindir, haricen kullanılır.
  • Hamile ve emziren bayanlar kullanmamalıdır.
  • Tüp içinde 50 ml miktarındadır.
Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp