En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Okey Çilekli Jel Kayganlaştırıcı 100 ml

Okey Çilekli Jel Kayganlaştırıcı 100 ml Nedir? Ne İşe Yarar?

Okey Çilek Aromalı Jel Kayganlaştırıcı 100 ml, su bazlı, renksiz ve kokusuzdur. Uzun süre kurumayan kayganlaştırıcı özelliği ve rahatlatıcı etkisiyle vajinal kuruluğu azaltmaya yardımcı olur. Dermatolojik ve klinik testleri yapılmıştır. Prezervatifle %100 uyumludur ve pH dengelidir. Fantezi oyuncaklarla birlikte kullanıma uygundur. Yağsızdır ve suda kolayca çözülebilir. Oda sıcaklığında ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklanmalıdır.

Okey Çilekli Jel Kayganlaştırıcı 100 ml Etkileri

  • Vajinal kuruluğu azaltmaya yardımcı olur.
  • Cinsel birliktelikten alınan hazzı arttırır.
  • Kadınlarda ağrıyı azaltır.
  • Cinsel ilişkide acı duygusuna bağlı cinsel korkuların giderilmesine yardımcı olur.

Okey Çilekli Jel Kayganlaştırıcı 100 ml Nasıl Kullanılır?

Kullanım: Cinsel birleşme öncesinde Okey Çilek Aromalı Kayganlaştırıcı’dan gerek gördüğünüz kadarını elinize sıkarak penis yüzeyine uygulayabilirsiniz. Kondom (prezervatif) üzerinde kullanılabilir.

Okey Çilekli Jel Kayganlaştırıcı 100 ml Kullanıcı Yorumları

Okey Çilekli Jel Kayganlaştırıcı 100 ml kullanan erkekler cinsel performansının arttığını ifade etmektedir. Okey Çilekli Jel Kayganlaştırıcı 100 ml kullanıcı yorumları Okey Çilekli Jel Kayganlaştırıcı 100 ml sipariş vermek isteyen kişilerce merak edilmektedir. Okey Çilekli Jel Kayganlaştırıcı 100 ml satın alan müşterilerimizin %90’ı bu ürünü tekrardan sipariş vereceğini belirtiyor. Okey Çilekli Jel Kayganlaştırıcı 100 ml kullananlar ve kullanıcı yorumları bu ürünü satın almak isteyenlerce son derece önemlidir.

Okey Çilekli Jel Kayganlaştırıcı 100 ml Satın Al

Okey Çilekli Jel Kayganlaştırıcı 100 ml resmi satış sitesi üzerinden kolayca Okey Çilekli Jel Kayganlaştırıcı 100 ml sipariş verebilirsiniz. Okey Çilekli Jel Kayganlaştırıcı 100 ml pek çok müşterimizin kullandığı ve memnun kaldığı bir üründür. Bir kutu alıp denemek istiyorum diyen pek çok müşterimiz tekrar tekrar ürünü sipariş etmektedir.
Websitemize üye olmadan eczaneden Okey Çilekli Jel Kayganlaştırıcı 100 ml satın alabilirsiniz.

Okey Çilekli Jel Kayganlaştırıcı 100 ml Fiyatları

Okey Çilekli Jel Kayganlaştırıcı 100 ml fiyatı ne kadar diye bu ürünü araştıranlar merak ediyor. Okey Çilekli Jel Kayganlaştırıcı 100 ml eczane satış fiyatı son derece yüksektir.
Okey Çilekli Jel Kayganlaştırıcı 100 ml indirimli fiyatı ile sürekli stoğumuzda olduğu için, vereceğiniz siparişler aynı gün kargoya verilmektedir.

Okey Çilekli Jel Kayganlaştırıcı 100 ml Şikayet

Okey Çilekli Jel Kayganlaştırıcı 100 ml kullanan herkeste aynı etkiyi göstermemektedir. Kişiden kişiye sonuçlar farklılık gösterdiği için Okey Çilekli Jel Kayganlaştırıcı 100 ml kullananların %90’ı memnun, %10’u memnun değil. Geri kalanlar ise henüz kararsız. Okey Çilekli Jel Kayganlaştırıcı 100 ml şikayetlerinin çoğu kargoyla geç gelmesi, eksik gelmesi v.s. Okey Çilekli Jel Kayganlaştırıcı 100 ml şikayet oranı oldukça düşük. Okey Çilekli Jel Kayganlaştırıcı 100 ml müşteri memnuniyeti oldukça yüksek bir üründür. Hologramlı orjinal Okey Çilekli Jel Kayganlaştırıcı 100 ml sipariş vermek için doğru adrestesiniz.

Okey Çilekli Jel Kayganlaştırıcı 100 ml Orjinal Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Okey Çilekli Jel Kayganlaştırıcı 100 ml üzerinde hologram ve barkod vardır. Okey Çilekli Jel Kayganlaştırıcı 100 ml satın alındığında faturalı olarak gönderilmektedir.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp