En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Silfect 100 mg 4 Tablet

Silfect 100 mg 4 Tablet Nedir? Ne İşe Yarar?

Silfect 100 mg 4 Tablet (sildenafil), kan damarlarının duvarlarında bulunan kasları gevşetir ve vücudun belirli bölgelerine kan akışını artırır. Silfect 100 mg, erkeklerde erektil disfonksiyonu (iktidarsızlık) tedavi etmek için kullanılır .

Sildenafil, penise kan besleyen kan damarlarını gevşeterek genişlemelerine neden olarak erektil disfonksiyonu tedavi eden bir PDE-5 inhibitörüdür. Bu genişleme penise daha fazla kan akışına izin vererek, uyarıldığında başarılı bir şekilde sertleşmesini sağlar.

Silfect 100 mg tabletler, daha önce Sildenafil veya diğer erektil disfonksiyon tedavilerini denemiş ve tatmin edici sonuçlar elde edemeyen hastalar için en yüksek dozdur.

Silfect 100 mg 4 Tablet Nasıl Kullanılır?

  • Silfect 100 mg günde sadece bir kez aç veya tok karnına kullanabilirsiniz.
  • Silfect Sildenafil tableti cinsel aktiviteden en az 30 dakika önce almalısınız,
  • Oral kullanım içindir, bol su ile alabilirsiniz.
  • Silfect hapı etkili olması için cinsel uyarım (ön sevişme) gerekir.
  • 36 Saate kadar etki sağlar. Bu süre içerisinde birden çok cinsel aktivite de bulunmanıza olanak tanır.
  • Silfect, ereksiyonu iyileştirir ve başarılı bir cinsel ilişki kurmanızı sağlar.
  • Alkol içmek ereksiyon yeteneğinizi etkileyebilir ve tansiyonunuzu geçici olarak düşürebilir.

Silfect 100 mg ilacını günde 1’den fazla olmamak kaydıyla alabilirsiniz. Bununla birlikte, cinsel aktivite planınız yoksa ilacı tüketmemeniz gerekir. Silfect 100 mg hapı ile ilaç bağımlılığının gelişmesi mümkün olmadığından ve çok nadir olduğundan endişelenmenize gerek yoktur.

Silfect 100 mg 4 Tablet, kan damarlarının kas gevşemesini iyileştirir. Böylece vücudunuzun belirli bölgelerine kan akışını artırır. Silfect 100 mg tadalafil, diğer oral ilaçlara kıyasla oldukça aktif kalır (bir gün boyunca) ve bu nedenle, cinsel olarak uyarılırken kolayca bir ereksiyon elde edebilirsiniz.

Silfect Yan Etkileri

Geçici yan etkileri; baş ağrısı, sırt ağrısı, kas ağrıları, kollar ve bacaklarda ağrı, yüzde kızarma, burun tıkanıklığı, hazımsızlık

Silfect 100 mg yorumları

Silfect 100 mg yorumları, Silfect 100 mg ilacını kullanan erkeklerin yorumları Silfect hap satın almak isteyen kişilerce merak edilmektedir. Silfect 100 mg sertleştirici hap doktor veya bazen eczacı tarafından önerilmektedir. Silfect 100 mg hap kullanan kişiler üzerinde yapılan araştırmalarda bu ilacın cinsel sertleşme sorunlarını giderdiğini, cinsel performansında artış olduklarını ifade etmişlerdir. Silfect 100 mg kullanıcı yorumları genel olarak beş yıldızlı olarak izlenmektedir. Müşteri gizliliği nedeniyle Silfect 100 mg hap yorumlarını yayınlayamıyoruz. Silfect 100 mg ilaç Kullananlar yeniden Silfect hap satın alacağını ifade etmektedir.

Silfect 100 mg Fiyatları

Ereksiyon ve sertleşme sorunlarında kullanılan Silfect 100 mg fiyatları bu ilacı satın almak isteyen kişilerce merak edilmektedir. Silfect 100 mg eczane fiyatları genel olarak tüm sertleştirici haplar gibi yüksek seyredebilir.

Silfect 100 mg  Satın al

Sertleşme sorunlarınları tedavisinde kullanılan Silfect 100 mg hapı eczane ve internetten silfect 100 mg sipariş vermeniz mümkündür. Silfect 100 mg penis sertleştirici hap sipariş vermek ve Silfect 100 mg satın almak için tek yapmanız gereken sitemizden sipariş ver butonuna basmak.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp