En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Delay 48000 Geciktirici Sprey

Delay 48000 Geciktirici Sprey

Almanya’dan ölümcül Shark 48000 ereksiyon anti-boşalma spreyi , cinsel ilişki süresini arttırmaya, zevk doruğuna ulaşmak için sertleşmeyi desteklemeye, güçlü boşalma doruğuna kadar zevke almanıza yardımcı olur. Aynı zamanda, ürün ayrıca nemi artırmaya yardımcı olur. Bu geciktirici sprey erkeklerde öz güveni artırır. Boşalmanızı kontrol etmeye yardımcı olur. Gecikmeli sprey kullanımı, cinsel ilişkide kullanıcının uzamasına izin verir ve sağlar

E vitamini içeriği, cildin nemlendirilmesine, yumuşatılmasına, temas halinde hassas cildin kurumamasına neden olan kadın genital bölgelerine yardımcı olan vajinal bir yağlama jeli gibidir.

Avantajı: Cinsel dayanıklılığı ve boşalma süresini ortalama 30 ila 45 dakikaya kadar artırır.

Deadly Shark Delay 48000 Geciktirici Sprey Etkileri Nelerdir?

Deadly Shark 48000 Spray kullanmak , boşalmayı çok erken geciktirmenize, bir partner için daha uzun ilişki süresini iyileştirmenize yardımcı olmak için kullanıcıların penis hassasiyetini azaltmasına yardımcı olur.
Deadly Shark 48000’in ilişkisini genişletmek için Sprey kullanımı , penisin kurumasına ve bakterisidalın kullanım sırasında penisin temiz ve daha güvenli olmasına yardımcı olur.
Deadly Shark 48000 , erken boşalmayı sonlandırmak için en etkili ve güvenli mükemmel çözümü sunar. Aynı zamanda, kendi kendini kontrol etmenize, ilişki süresini kontrol etmenize, ilişkiye memnuniyet ve duygusal süblimasyon getirmek için birliktelik süresini uzatmanıza yardımcı olur.
Ölümcül Shark 48000 premium soğuk sprey şişesi , ABD FDA, Avrupa’dan en yüksek kalite standartlarının ve güvenlik için garantili GMP standartlarının ürünüdür ve vücut için hiçbir yan etkisi yoktur.
Ürün Spreyi erken boşalmayı önleme ilişkisini genişletir Deadly Shark 48000 , kullanıcılar için sağlık güvenliği sağlayan üst düzey bir üründür.

Delay 48000 Geciktirici Sprey Uyarılar

  • Siz veya eşiniz ürünün bileşenlerine duyarlıysanız, Deadly Shark 48000 sprey şişesini kullanmayın.
  • Sadece harici kullanım için, hasarlı cilt bölgelerinde, yanmış ciltlerde kullanmayın.
  • Eşiniz hamileyken kullanmayın
  • Bir gün içinde çok fazla sprey kullanmamanız gerektiğini unutmayın
  • Etkili olması için kullanım talimatlarına uygun olarak kullanılmalı, istenmeyen yan etkilere neden olmamalıdır.
  • Ölümcül Köpekbalığı 48000’in gözlerle temasından kaçının , çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın
  • Beklenmedik durumlar nedeniyle ürünü yanlış kullanmaktan kaçının.
  • Oral ilişki yaşamak isteyenler penisini yıkamalı
  • Ürünü serin ve kuru bir yerde saklayın.
  • Lütfen kullanmadan önce talimatları dikkatlice okuyun

Delay 48000 Sprey Kullanımı

Cinsel aktiviteden ortalama 20 dakika önce penisin uç ve dip kısmına 3-4 defa sıkmak yeterli olmaktadır. Kullanım işleminden sonra minimum 10 dakika beklenmelidir. 5 Dakika içerisinde bu ürün emilmeye başlar etkisini gösterir. İlişkide oral yöntemleri de deneyecekseniz, ilişkiden önce penisi yıkamanızda herhangi bir sakınca bulunmamaktadır. Bir çok kullanıcı ilişkiden hemen önce spreyi kullanıp ilişkiye başladığından dolayı etki göremeyebiliyor. Oysa ki belirttiğimiz süre kadar beklenilirse, spreyden en iyi şekilde faydalanılmış olacaktır.

3-4 defa Delay 48000 sprey kullanımı için yeterli gelmektedir. Belirtilen miktardan daha fazla kullanıldığı taktirde, penis üzerinde aşırı his kaybına neden olacağından dolayı sertleşme sorunu ile baş başa kalınabilir. Bundan dolayı lütfen kullanım talimatlarına uygun bir şekilde ürünümüzü kullanınız.

Delay sprey prezervatif ile birlikte kullanıma uygun olarak üretilmiştir. İlişkiden önce spreyi kullandıktan sonra bekleyip, ilişki anında veya ilişkiden hemen önce prezervatif takabilirsiniz.

Delay 48000 Sprey Satış

Web sitemizden orjinal delay 48000 Geciktirici Sprey sipariş verebilirsiniz. En iyi geciktirici sprey arıyorsanız bu ürün önerilen ürünlerdendir.

Delay 48000 Sprey Yorumlar

48000 Delay sprey yorumlar bakımından erkeklerden tam not alan geciktirici ürünlerden birisidir.  Delay 48000 Orjinal Deadly Shark  kullanan erkekler memnuniyetlerini belirtmiştir.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp