En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Afilta 20 mg 4 Tablet Sertleştirici Ereksiyon İlacı

Afilta 20 mg nedir?

Afilta 20 mg sarı renkli film tabletler şeklindedir. Afilta 20 mg, 2 veya 4 tabletlik blister ambalajdadır. Afilta 20 mg, fosfodiesteraz tip 5 inhibitörleri adı verilen ilaç grubuna aittir. Afilta 20 mg, fosfodiesteraz tip-5 adlı bir enzimin çok hızlı çalışmasını engeller. Penis, bu enzimin çalıştığı alanlardan biridir.

Afilta 20 mg ne için kullanılır? Afilta 20 mg ne işe yarar?

Afilta 20 mg, erkeklerde cinsel performansı artırmak için kullanılan aktif bir madde olan Tadalafil içerir. Afilta 20 mg, erkeklerde sertleşme bozukluğunun tedavisi için kullanılan bir ilaçtır. Erektil disfonksiyon, cinsel aktivite için gerekli olan penis ereksiyonunun sağlanamadığı veya ereksiyonun sürdürülemediği bir durumdur. Cinsel uyarılmanın ardından Afilta 20 mg, penisin içindeki kan damarlarının gevşemesine yardımcı olarak kanın penise akmasını sağlar. Sonuç olarak penis sertleşir. Afilta 20 mg penis sertleştirici hap olarak bilinir. Afilta 20 mg etkisi; 36 saate kadar sürer. Birden çok cinsel birliktelik kurmanıza yardımcı olur. AFİLTA geciktirici hap olarak da bilinir.

Afilta 20 mg Nasıl Kullanılır?

Önerilen alım miktarı:

Önerilen doz, cinsel aktiviteden önce alınan 20 mg’lık bir tablettir. Afilta’yı cinsel aktiviteden önce genellikle 20 mg almanız önerilir.

Afilta’yı cinsel aktiviteden 30 dakika öncesine kadar 20 mg alabilirsiniz, Afilta 20 mg, tableti aldıktan sonra 36 saate kadar etkili olabilir. Afilta 20 mg’ın cinsel uyarılma olmadığında etkilemeyeceğini bilmelisiniz. Bu nedenle, siz ve partneriniz erektil disfonksiyonu tedavi etmek için ilaç kullanmıyorlarmış gibi ön cinsel aktivite yapmalısınız.

AFİLTA alkolle alınırmı; Alkol kullanımı sertleşme yeteneğini etkileyebilir. Alkol içmek tansiyonunuzu geçici olarak düşürebilir. Afilta 20 mg hap alırsanız veya almayı planlıyorsanız, ayağa kalktığınızda baş dönmesi riskini artıracağı için aşırı alkol alımından kaçının.

Afilta’yı günde 20 mg’dan fazla ALMAMALISINIZ. Afilta 20 mg tabletler, cinsel aktiviteden önce kullanılmak üzere tasarlanmıştır, sürekli günlük kullanım önerilmez.

AFİLTA 20 mg Kullanıcı Yorumları

Afilta 20 mg kullananların yorumları genelde merak edilmektedir. Afilta 20 mg hap kullanan erkekler genelde cinsel performansının arttığını ifade etmektedir. AFİLTA ilaç yorumları beş yıldızlıdır.

Afilta 20 mg Satış

Orjinal Afilta 20 mg eczane üzerinden satın alabilirsiniz veya intenetten Afilta 20 mg 4 tablet sipariş verebilirsiniz. Afilta satın al seçeneği ile afilta sertleştirici hap sipariş vermek oldukça kolay. Afilta 20 mg, eczanelerde satılan sertleştirici haplardan birisidir.

Afilta 20 mg 4 film Tablet Fiyatı

Afilta 20 mg 4 film tablet fiyatları genelde merak edilmektedir, sitemizden güncel afilta 20 mg fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp