En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Cantharis D6 Bayan Cinsel İstek Artırıcı Damla

Cantharis D6 Bayan İstek Artırıcı 20 ML

Cantharis D6 bayan azdırıcı damla bayanlardaki cinsel isteksizlik ve orgazm sorunlarına yönelik olarak geliştirilmiştir. Cinsel isteksizlik ve uyarılma sorunları yaşayan bayanların kullanımına uygun bir üründür. Cantharis D6 bayan istek artırıcı damla kullanım sonrasında kesinlikle etkisi kanıtlanmıştır. İsteksiz olan bir bayanı bu damla ile yerinde duramayan biri haline dönüştürebilirsiniz. İstek ve arzusuna dayanamazsınız. Cantharis D6 damla kadın cinsel istek arttırıcı bitkisel olarak üretilmiş olup kokusuz ve sağlık açısından herhangi zararı yoktur.

Cantharis D6 Bayan Azdırıcı Damla Nasıl Kullanılır?

  • Cantharis D6 bayan istek artırıcı damla kullanımı; planlanan cinsel aktiviteden ortalama 30 ile 45 dakika önce ya da sonra asitsiz bir içeceğin içerisine 6 ile 8 damla damlatılması önerilir.
  • Cantharis D6 damla bayanlar için özel üretilmiş bitkisel gıda takviyesidir.
  • Alkol ile tüketimi önerilmemektedir.
  • Hamile ve emziren bayanların kullanılması önerilmez.
  • Serin ve çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.
  • Evcil hayvanlardan uzakta muhafaza ediniz.

Cantharis D6 Bayan Azdırıcı Damla Yorumları

Cantharis D6 bayan azdırıcı damla yorumları bu ürünü ilk defa duyan veya satın almak isteyen kişilerce merak edilmektedir. Cantharis D6 bayan azdırıcı damla etkili mi diye soracak olursanız etkisi klinik ve bayanlar üzerinde yapılan testlerle kanıtlanmıştır. Bayan azdırıcı Cantharis D6 damla satın alan müşteriler bu üründen memnuniyetini dile getirmiş olup tekrar sipariş vereceğini ifade etmiştir. Cantharis D6 yorumlar bakımından olumlu görüşler almıştır.

Cantharis D6 Bayan Azdırıcı Damla Satış

Orjinal eczane Cantharis D6 bayan istek artırıcı damla sipariş vermek için web sitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir. En iyi orjinal kadın azdırıcı etkili damla sipariş vermek oldukça kolay.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp