En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

333 Bayan Azdırıcı Damla

333 BAYAN UYARICI DAMLA

En uygun bayan azdırıcı damla olarak bilinmektedir. Kaliteli ve etkili olduğu bilinen bu bayan azdırıcı damla aynı zamanda bir çok içecek ile karıştırılıp içilebilmesi habersiz kullanımının da olabileceğine eşdeğerdir. İster siz, isterse partneriniz bilerek gönül rahatlığı ile istek artırıcı damlayı kullanabilir. 333 bayan azdırıcı damla günümüzde kadınların sıkça tercih ettiği uyarıcı damlalardan birisidir. Cinsel aktivitenin başından sonuna kadar hatta çok daha uzun bir süre etkisi devam edecektir.

Cinsel birlikteliklerin güzel geçebilmesi için öncelikle her iki tarafında istekli ve arzulu olması gerekir. Özellikle kadınların cinsel aktivite esnasında aktif bir rol oynamaları mutlu birlikteliği tetikleyecektir. Bu nedenle 333 bayan cinsel istek arttırıcı damla kullanmanız ateşli birlikteliklere başlangıç olacaktır.

333 BAYAN AZDIRICI DAMLA KULLANIMI

  • 333 bayan azdırıcı damla kullanımını cinsel aktiviteden en az 30 dakika önce gerçekleştirmeniz gerekmektedir.
  • Bol su veya meyve suyu ile tüketebilirsiniz.
  • Ürünün tam etkisini görebilmek için ne çok aç nede çok tok olmalısınız.
  • Hamile ve emziren bayanların kullanması önerilmez.
  • Kuru ve serin yerde saklayınız.
  • Çocukların ve evcil hayvanların ulaşamayacağı yerde bulundurunuz.

333 BAYAN AZDIRICI DAMLA İÇERİĞİ

333 bayan azdırıcı damla içeriğinde iyonize su, L-Arjinin ve C vitamini ve bitkisel özler bulunmaktadır. Bitkisel olduğundan üzere sağlık açısından herhangi bir sorun içermez. Tamamen doğaldır ve kullanıma uygundur.

333 BAYAN AZDIRICI DAMLA SATIŞ

Etkili uyarıcılardan olan 333 bayan azdırıcı damla fiyatı en uygun rakamlara sitemizde satılmaktadır. Ucuz bayan azdırıcı damla satın almak isteyenler bunu sitemizden oldukça uygun bir rakama gerçekleştirebilirler.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp