En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Retard 907 Geciktirici Sprey 25 ml

Retard 907 Geciktirici Sprey Nedir? Ne İşe Yarar?

Retard 907 Geciktirici Sprey ile cinsel maceralarınızdan daha fazla zevk alın! Bu sprey sadece boşalmayı geciktirmez, böylece daha uzun süre devam edebilirsiniz, ayrıca aşırı hassasiyeti de azaltır. Kullanışlı şişe, tatile çıktığınızda çantanıza sığacak mükemmel boyuttadır. Retard 907 geciktirici : Uzun ve güçlü performansınız ile partneriniz inanılmaz derecede şaşıracak. Doğal içeriklerle formüle edilmiş Retard 907, erken boşalma sorununu çözmeye yardımcı olur.

Retard 907 Geciktirici Sprey Etkileri

  • Erken boşalmayı önler.
  • Erkeğin öz güvenini yerine getirir.
  • Erken boşalmaya bağlı cinsel yaşam sorunlarını giderir.
  • Partnerinize tam tatmin sağlar.

Retard 907 Geciktirici Sprey Nasıl Kullanılır?

Kullanışlı püskürtme başlığı, her zaman doğru miktarı alacağınız ve şişenin daha uzun süre dayanacağı anlamına gelir. Cinsel ilişkiden 10-15 dakika önce penise 2 ila 4 kez (= 1 ila 2 ml) püskürtün, iyice masaj yapın ve uzun süreli bir ereksiyonun keyfini çıkarın! İçindekiler: su, gliserin, alkol denat, propilen glikol, peg-40 hidrojene hint yağı, capsicum frutescens meyve özü, parfum, fenoksietanol, etilheksilgliserin, tetrasodyum edta, sitrik asit, limonen

Retard 907 Geciktirici Sprey Kullanıcı Yorumları

Retard 907 geciktirici yorumları bu ürünü satın almak isteyen kişilerce merak edilmektedir. Retard 907 geciktirici sprey kullananlar erken boşalma sorunlarının sona erdiğini ifade etmektedir.

Retard 907 Geciktirici Sprey Satın Al

Retard 907 geciktirici sprey sipariş vermek için sitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir.

Retard 907 Geciktirici Sprey Fiyatları

RETARD 907 geciktirici sprey, tüm erken boşalma problemlerinizin çözümü olabilir. RETARD 907 geciktirici sprey fiyatları son derece uygundur.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp