En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

PeniXL Penis Büyütücü Krem

PeniXL Penis Büyütme Kremi

PeniXL içeriği doğal bitki özlerinden oluşur ve erkekler de penis büyümede etkisi kanıtlanmıştır. PeniXL Penis Kremi ile küçük penis takıntınızı artık unutun.

PeniXL Krem Kullanımı

PeniXL penis kreminden 1 kutu satın aldığınız zaman 1 ay boyunca 60 defa rahatlıkla kullanabilirsiniz. İrlanda’dan ithal edilen Özel formülü  kremin nasıl kullanılacağı hakkında bilgi verelim.

Kremi uygulamadan önce kullanılacak olan bölgenin temizlenerek gözeneklerin tamamen açılmasını sağlıyoruz. Temizleme işlemini sıcak su, sıcak havlu ile yapabileceğimiz gibi, dilerseniz de kolay olması açısından ıslak mendil ile de gerçekleştirebilirsiniz. Tamamen temizlenip, gözeneklerin açıldığından emin olduktan sonra, kremi uygulama aşamasına geçebiliriz.

Kremi ne kadar kullanacağınızı özel olarak hazırlanmış şişesi kendisi ayarlamaktadır. Şişenin üzerinden bulunan pompasına bir defa bastığınız zaman elimize çıkan kremi penisin sap kısmına masaj yaparak tamamen yedirmeniz yeterli olacaktır. Ne kadar süre ile masaj yapmalıyız diye merak eden müşterilerimize şu örneği verebiliriz. Nasıl ki ellerimiz çatladığı zaman kremi elimize masaj yaparak yediriyor isek, aynı şekilde uygulamak yeterlidir. Yani krem göz ile görülmeyecek seviyeye gelene kadar ovalaya biliriz.

PeniXL Krem Sipariş

Web sitemiz de penixl krem satış yapılmaktadır. Kolayca penixl sipariş verebilirsiniz. Penixl Ne İşe yarar diye soruyorsanız erkekler de penis büyütmeye yardımcı olur.

PeniXL Krem Yorumları

PeniXL Penis Kremi kullanıcı yorumları son derece harikadır. PeniXL kullanan erkekler tarafından önerilmektedir. PeniXL krem zararları araştırmasında şimdiye erkekler üzerinde yapılan testlerde olumsuzluk tespit edilmemiştir.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):

Benzer Ürünler

Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp