En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

My Rxtar 650 mg Geciktirici Hap

My Rxtar 650 mg 4 Tablet Geciktirici

My Rxtar ne işe yarar?

HD firması tarafından erken boşalma sorunları yaşayan erkeklere yönelik üretilmektedir. İçeriği tamamen bitkisel olan My Rxtar cinsel aktiviteden önce kullanılmaktadır. İlaç özelliği taşımamakta olup geciktirici hap gıda takviyesi olarak satılmaktadır.

My Rxtar Geciktirici Kullanımı

Rxtar 650 mg nasıl kullanılır? Ürün içeriği tamamen bitkisel olduğundan dolayı, etkileşim süresi alternatif ürünlere göre bir miktar gecikmeli olarak etkisini göstermektedir. Cinsel aktiviteden en az 2 saat önce, 2 bardak su ile tüketilmesi tavsiye edilir. Bol su ile tüketildiği taktirde etkileşim süresi daha da aşağıya çekilebilmektedir. Günlük 1 kapsül kullanımı yeterli olmaktadır.

My Rxtar 650 mg Geciktirici Kullanıcı Yorumları

My Rxtar 650 mg Geciktirici 4 Kapsül satın alan müşterilerimizin %90’ı bu ürünü tekrardan tekrar sipariş verdi. Rxtar geciktirici hap yorumları, Rxtar hap Yorumları, My Rxtar yorumlar, My Rxtar kullananların yorumları oldukça merak edilmektedir.

My Rxtar Geciktirici Satış

My Rxtar 650 mg Geciktirici 4 Kapsül sipariş vermek için sitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp