En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Lifta 10 Mg 4 Tablet Eczane Fiyatı

Lifta 10 Mg 4 Tablet Eczane Fiyatı

Lifta 10 Mg Nedir?

Abdi İbrahim İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından üretilip piyasaya sürülen Lifta 10 Mg 4 Tablet Eczane Fiyatı oldukça pahalı olmasından dolayı Ecza Depomuzdan en ucuz fiyatı ile satılan, sarı renkli, bir yüzünde “10” baskılı badem şeklinde film kaplı tablet 2, 4 ve 8 tabletlik blister ambalajda sunulmaktadır.

Lifta 10 Mg Ne İçin Kullanılır?

Lifta 10 Mg 4 Film Tablet, yetişkin erkeklerde erektil disfonksiyon tedavisi için kullanılan bir ilaçtır. Erektil disfonksiyon, cinsel aktivite için gerekli penis sertleşmesinin sağlanamaması veya sertliğin korunamaması durumudur. LİFTA ’nın cinsel aktivite için uygun penis sertleşmesinin sağlanması yeteneğini önemli ölçüde geliştirdiği gösterilmiştir.

Lifta 10 Mg, tadalafil etkin maddesini içeren, fosfodiesteraz tip 5 inhibitörleri olarak adlandırılan ilaç grubuna dahildir. Cinsel uyarıyı takiben Lifta 10 Mg, penis içerisindeki kan damarlarının gevşemesine yardımcı olarak kanın penis içerisine akışını sağlar. Bunun sonucunda peniste sertleşme gerçekleşir. Eğer sertleşme sorununuz yoksa LİFTA yardımcı olmayacaktır.

Cinsel uyarının olmadığı durumlarda Lifta 10 Mg ’nın tek başına işe yaramayacağı önemle göz önünde bulundurulmalıdır. Bu nedenle sizin ve partnerinizin, sertleşme sorunu tedavisi için ilaç almıyormuş gibi, ön cinsel aktivitede bulunması gerekmektedir.

Lifta 10 Mg Ne İşe Yarar?

Sertleşmeyi sağlayan Lifta 10 mg tablet erkeklerde temel olarak Erektil Disfonksiyon yani cinsel iktidarsızlık tedavisinde kullanılmaktadır. İktidarsızlık ülkemiz erkeklerinin en büyük sorunudur ve 40 yaşının üzerindeki kişilerin yarısından çoğu cinsel ilişkilerinde bu problemle karşı karşıya kalmaktadır. Cinsel ilişki esnasında peniste ereksiyon sağlanamaması ya da sertliğin uzun süre korunamamasına iktidarsızlık adı verilir. Erkeklerde iktidarsızlığa neden olan faktörlere örnek olarak gösterebileceğimiz psikolojik ve fizyolojik birçok durum bulunur. Mesela yüksek stres, tedirginlik, üzüntü, travmalar, zihinsel yorgunluk, bunalım ya da depresyon gibi durumlar erkeklerde sertleşmeyi zorlaştıran psikolojik nedenlerdir.

Lifta 10 Mg Etkisi Nasıldır? Nasıl Çalışır?

Lifta 10 mg kullanımının akabinde vücuttaki kan dolaşımını hızlandırarak penise kan taşıyan damarların esnek bir hale gelmesini sağlar. Ardından esneyen bu damarlar yoluyla penise bol miktarda kan pompalayan Lifta aynı zamanda vücut içerisindeki ereksiyon engelleyici enzimleri de bloke etmektedir. Böylece sertleşmenin önündeki bütün engeller kaldırılır ve cinsel uyarılma esnasında peniste çok güçlü bir ereksiyon elde edilir. Bu sayede sertleşme sorununu tamamıyla gideren Lifta 10 mg 4 tablet geciktirici etkisiyle de bilinmektedir. Erkeğin cinsel gücünü artırarak boşalma refleksini kontrol edebilmesini sağlayan Lifta 10 mg Tadalafil geciktirici etkisiyle orgazm süresini uzatmaktadır.

Lifta 10 Mg Etkisi Ne Zaman Başlar? Ne Kadar Sürer?

Kullanımın akabinde kısa süre içerisinde kana karışan Lifta 10 mg etkisini yarım saat sonra göstermeye başlar. Lifta 10 mg etki süresi kişi bünyesine ve ilişki sürekliliğine bağlı olarak 36 saate kadar devam etmektedir.

Lifta 10 Mg Kullanım Şekli ve Uyarılar;

Lifta 10 mg kullanımı cinsel ilişkiden yaklaşık 30 – 35 dakika önce yapılmalıdır. Bir adet Lifta 10 mg tabletin bir bardak suyla beraber oral yoldan tüketilmesi kullanım açısından yeterlidir. Lifta kullanımında alkol ya da benzeri içeceklerin tüketilmesi Tadalafil tabletin sertleştirici etkisini azaltabileceğinden dolayı uzmanlar tarafından önerilmez. Günde sadece bir kere kullanılmalı ve doz aşımından mutlaka uzak durulmalıdır. Şeker ya da tansiyon gibi kronik hastalığı olanların, kalp ve damar hastalarının, düzenli olarak ilaç kullanımı yapanların ve 65 yaş üzerindeki erkeklerin Lifta 10 mg kullanımından önce doktorlarına danışmaları önerilir.

Lifta 10 Mg Yan Etkileri Nelerdir?

Doz aşımı yapılacak olursa Lifta 10 mg yan etkileri bakımından baş ağrısı ve baş dönmesi, çarpıntı, terleme, iştahsızlık ya da görüşte bozukluk gibi birtakım etkiler gösterebilir. Diyabet ya da tansiyon gibi kronik hastalığı olanların, kalp ve damar rahatsızlığı olanların, düzenli olarak ilaç kullananların ve 65 yaş üstü bireylerin kullanımdan önce doktorlarına danışmaları tavsiye edilmektedir.

Lifta 10 Mg 4 Tablet Eczane Fiyatı İle Satış ve Siparişleri;

Orijinal Lifta 10 mg 4 tablet satışları “Lifta 10 mg resmi distribütörü” olan yetkili satış sitemiz üzerinden gerçekleştirilmektedir. Eczane garantili Lifta 10 mg tablet siparişleriniz sitemiz aracılığıyla Türkiye’nin bütün şehirlerine gizli kargo ile hızlı ve güvenilir bir şekilde teslim edilmektedir. “Lifta 10 mg en ucuz fiyat” siparişlerinizde en uygun fiyatlar ve çeşitli kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Özellikle ülkemizin ve bütün dünyanın ekonomik açıdan zor günlerden geçtiği bu dönemde Lifta 10 mg 4 tablet ecza deposu fiyatları da taban miktarlarda tutulmuş ve herhangi bir zam gerçekleşmemiştir. Sizde Lifta 10 mg Fiyat kampanyalarından faydalanarak siparişlerinizi gerçekleştirmek ve ilaç hakkında merak ettiğiniz bütün soruları iletmek için online sipariş ve bilgi hattımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Lifta 10 Mg 4 Tablet Ödemesini SGK Karşılıyor mu?

Cinsel sağlık ürünleri dahil olmak üzere bir çok kategoride yer alan keyfiyete mahsus ilaçların devlet tarafından veya sosyal güvenlik kurumu tarafınca karşılandığı bilgisi doğru değildir. Bu sebeple Lifta 10 mg 4 tablet ödeme kapsamında değildir.

Lifta 10 Mg 4 Tablet Eczane Kampanyalı Fiyatları;

Lifta Tablet Formu Ürün Adedi Lifta Satış Fiyatları
Lifta 10 mg 4 Film Tablet 1 Kutu Lifta Fiyat : 219 TL
Lifta 10 mg 4 Film Tablet 2 Kutu Lifta Fiyat : 379 TL
Lifta 10 mg 4 Film Tablet 3 Kutu Lifta Fiyat : 479 TL
Lifta 10 mg 4 Film Tablet 4 Kutu Lifta Fiyat : 599 TL
Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp