En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Flynta 5 Mg 28 Tablet Eczane Penis Sertleştirici Hap

Flynta 5 Mg 28 Tablet Eczane Penis Sertleştirici Hap

Flynta 5 Mg 28 Tablet Nedir?

Flynta 5 Mg 28 Tablet Eczane Penis Sertleştirici Hap, İLKO İLAÇ SAN. VE TİC. A.Ş. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 28 adet 5 MG tadalafil etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. FLYNTA , piyasada oldukça yüksek  satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699680091136 dir.

Flynta 5 Mg 28 Tablet Ne İşe Yarar?

Flynta 5 Mg 28 Tablet, ereksiyon sorunları ile muzdarip erkekleri tedavi etmek için kullanılır. Flynta 5 mg 28 tablet, tatmin edici cinsel aktivite için yeterli sert bir penis(ereksiyon) sertliği elde edemediğinizde veya sürdürülemediğinde kullanılmalıdır. Cinsel uyarımı takiben Flynta, penis bölgenizdeki kan damarlarının gevşemesine yardımcı olur ve penise giden kan akışını iyileştirerek ereksiyon olmanıza yardımcı olur.

Flynta 5 Mg 28 Tablet Etkileri Nelerdir?

Flynta 5 Mg 28 Tablet günlük olarak bilinen ereksiyon hapıdır.Flynta 5 Mg 28 Tablet sertleştirici haftada iki veya daha fazla cinsel ilişkiye girmeyi planlayan ve daha önce Flynta 5 Mg’i kullanmış erkekler için uygundur. Düzenli bir şekidle günlük aynı saatte Flynta 5 Mg tablet kullanmak, ereksiyon olmanıza yardımcı olur. Böylece cinsel ilişki planlama ihtiyacınız ortadan kalkar ve erektil disfonksiyon ilacınızı da önceden almayı unutmayın. FLYNTA 5 MG, fosfodiesteraz tip 5 inhibitörleri olarak adlandırılan bir ilaç grubuna ait olan aktif madde tadalafili içerir.

Flynta 5 Mg 28 Tablet Faydaları Nelerdir?

1.Penisi sertleştirir. Ereksiyon problemlerini gidermeye yardımcı ilaçtır.
2.Cinsel performansı destekler
3.Haftada en az iki defadan fazla cinsel ilişki yaşayanlar için uygundur.
4.Doğurganlığa yardımcı olur.
5.Sperm kalitesini artırır.
6.36 Saate kadar sertleşme sorunlarını tedavi eder.
7.Birden fazla cinsel aktivite için gerekli ereksiyonu tetikler.

Flynta 5 Mg 28 Tablet Kullanım Şekli;

Cinsel aktiviteden 30 dakika önce bol su ile tüketilir. Etkisi için cinsel uyarılma gereklidir. Önerilen maksimum günde bir kez kullanım içindir. Her tablet 5 mg tadalafil içerir. Tableti sizin için uygun olan her zaman yemekli veya yemeksiz alabilirsiniz. Aynı anda başka bir erektil disfonksiyon ilacı kullanmayın. Flynta 5 Mg ile alkol kullanmak ilacın etkisini azaltır.

Flynta 5 Mg 28 Tablet Olası Yan Etkileri;

Sık Görülen Yan Etkiler: Kısa süreli yaşanan hafif baş ağrısı, kasıklarda kan damarlanın açılması sonucu oluşabilecek ağrı, kaslarda ağrı, aç mideye alındığında mide bulantısı, kalp çarpıntısı ve düşük ateştir. Sık görülen bu hafif yan etkiler herkes tarafından görülebilir.

Flynta 5 Mg 28 Tablet Satın Al

Eczane Flynta 5 Mg 28 Tablet sipariş vermek için sitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir. Flynta 5 Mg 28 film kaplı tablet satın al seçeneği ile kapıda ödemeli Flynta 5 Mg tablet sipariş vermek oldukça kolay.

Flynta 5 Mg 28 Tablet Eczane Fiyatları

Flynta 5 Mg fiyat araştırması genelde hemen hemen herkesin araştırdığı; Flynta 5 Mg Eczane Fiyatı ne kadar diye sorgulama yaptığı ilaçlardan birisidir. Flynta 5 Mg fiyatı eczane ve Flynta 5 Mg eczane fiyatı genelde eczanede Flynta 5 Mg fiyatları yüksek olması nedeniyle internete yönlendirmektedir. Eczane Flynta 5 Mg satış fiyatları yüksek seyretmektedir. Sitemizden en uygun Flynta 5 Mg satın alabilirsiniz.

Flynta 5 Mg 28 Tablet Kullanıcı Yorumları;

Flynta 5 Mg 28 Tablet Kullanıcı Yorumları genelde ilk defa Flynta 5 Mg 28 tablet satın almak isteyen kişiler tarafından merak edilmektedir. Flynta 5 Mg 28 tablet kullananlar genelde doktor tarafından Flynta 5 Mg hap önerildiğini de belirtmektedir. Flynta 5 Mg kullananlar cinsel performansının maksimum arttığını ve cinsel yaşamdan haz aldığını ifade etmektedir.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp