En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Erken Boşalıyorum Hangi İlacı Kullanmalıyım Adı Ve Fiyatı

Erken Boşalıyorum Hangi İlacı Kullanmalıyım Adı Ve Fiyatı

Erken boşalma tedavi edilebilir bir durumdur. Bu durum halk arasında olumsuz bir durum olarak görüldüğü için tedavi geç alınmaktadır. Erken boşalma yaşayan kişiler kulaktan dolma bilgilerle durumu kontrol etmeye çalışırlar. Birincisi, seks sırasında kendinize zarar vermektir. Bu şekilde ağrı hissedecek ve erken boşalmayı önleyeceksiniz. Bu kısmen doğru olsa da, bunu ilişki sırasında yapmak zamanla erken boşalma sorunlarına ve ereksiyon sorunlarına yol açabilir. Erken boşalmam var diyenler ne yapmalıyım? Sitemizdeki diğer uzman makalelerini okuyun ve geciktirici blog sitemize şimdi göz atın. Halk arasında yaygın olan bir diğer yanılgı da bu durumun sadece genç ve tecrübesiz erkeklerde ortaya çıktığıdır. Bu yanlış. Erken boşalma her yaşta her erkekte görülebilen bir sorundur. Bu deneyimle ilgili değil. Bu bağlantı sadece kendinizi kontrol edebilmekle ilgilidir.

Erken Boşalıyorum Sebepleri Nelerdir?

Erken boşalma sorunu kendi başınıza anlaşılabilir. Boşalma süresi ortalamanın altındaysa veya cinsel ilişkiden sonraki 1 dakika içinde, 10 kez hariç, erken boşalma ile karşı karşıyasınız demektir. Bu durum genellikle geçicidir ve psikolojik nedenlere bağlıdır. Ömür boyu süren erken boşalma sorunları son derece nadirdir.

Erken boşalmanın birçok nedeni olabilir. Bunları iki ana başlığa ayırmak mümkündür. Bunlar zihinsel ve fiziksel koşullardır. Özellikle psikolojik durumlar tedavi edilebilir. Bunlardan bahsedecek olursak erken boşalmanın başlıca nedenleri şu şekildedir:

Stres erken boşalmanın temel nedenidir. Herkes cinsel ilişkisinin mutlu olmasını ister. Birbirinizi memnun etmek son derece önemlidir. Kişi bu durumda kendini yerinde hissetmiyorsa, girişinin baskısı altında erken boşalmayı tetikleyecektir. Ayrıca günlük hayatında yaşadığı stres cinsel hayatına da yansıyabilir. Bunu önlemek için hem fiziksel hem de zihinsel olarak hazır olduğunuzda seks yapmalısınız.

Daha önceki bir cinsel ilişkinin kötü bir şekilde sona ermesi stresli olabilir. Artık böyle sorunlar yaşamak istemeyen kişiler duruma bağımlı hale gelir ve aslında olayı tetikler. Burada dikkat etmesi gereken, her ilişkinin aynı olmadığı ve bu duruma hazırlıklı olduğu için olumlu düşünmesi gerektiğidir.

Ne yazık ki, bu duruma maruz kalan bireyler için cinsel ilişki sırasındaki olumsuz sonuçlar oldukça normaldir. Bu kabul edilmesi zor bir durumdur. Bu duruma maruz kalan kişilerin desteğe ihtiyacı vardır. Durumu yaşamaya psikolojik olarak hazır olmayan bir kişi, kendisine bir kötülük yapıyor.

Cinsel eğitim erken yaşta başlamalıdır. Cinsiyetin ne anlama geldiğini bilinçaltında belirtmek özellikle utanç verici, günahkar ve kötüdür. Gelişmekte olan çocuklara nasıl düzgün cinsel ilişki kuracaklarını ve kendilerini cinsel istismardan nasıl koruyacaklarını öğretmek, onların ileriki yaşamlarında bilinçli insanlar olmalarına olanak tanır.

Erken Boşalıyorum Hangi İlacı Kullanmalıyım Adı Ve Fiyatı Nedir?

Erken boşalma sorunu psikolojik sebeplerden kaynaklanıyorsa destek almalısınız. Bu durumu en iyi şekilde aşabilirsiniz. Erken boşalmayı önlemek için evde yapabileceğiniz şeyler de var. Seks sırasında boşalma hissettiğinizde, devam etmeden önce birkaç dakika dinlenebilirsiniz. Bunu birkaç kez daha tekrarlayabilir ve ardından boşalabilirsiniz. Bunun yanı sıra eczane yöntemi dediğimiz prezervatif, sprey, krem ​​ve ilaçlar ile de boşalma problemlerini önleyebilirsiniz. En çok tercih edilen yöntem farmasötik yöntemdir. Bu kısa etkili yöntemlerden hap kullanırken aşırı doz almamaya özen göstermeniz gerekir. Bu ilaçların aşırı dozda alınması kalp krizi gibi ciddi sonuçlara yol açabilir.

Erken boşalma için cerrahi müdahale vardır. Ancak bu, uzmanların tercih ettiği son yöntemdir. Bunun nedeni, erken boşalma problemlerinin nedeninin penisin aşırı uyarılması olduğuna inanılmasıdır. Bu durumda penise giden sinirlerin bir kısmı kesilerek penisin aşırı uyarılması engellenir. Bu durum geri dönüşü olmayan bir durum olduğundan cerrahi müdahale düşünen kişilerin hem fiziksel hem de psikolojik olarak hazırlık yapması gerekir.

Erken boşalmayı önlemek için geciktirici ürünler kullanmalısınız; Bunlar, Geciktirici Haplar,Geciktirici Spreyler,Geciktirici Kremler ve Prezervatilerdir.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp